Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Darksiders Genesis szykuje się do konsolowego debiutu [WIDEO]

Cursian czwartek, 13 lutego 2020, 20:15 News

Wojna i Waśń wybierają się na podbój kolejnych urządzeń.

Jeśli wierzyć recenzentom, zmiana perspektywy w najmniejszym stopniu nie zaszkodziła serii Darksiders, a niektórzy uznali nawet Genesis za jej najlepszą odsłonę. Do tej pory osobiście mogli się o tym przekonać jednak wyłącznie pecetowcy, ale już jutro gra zadebiutuje także na PS4, XBO i Switchu. Zainteresowani powinni zerknąć na zwiastun:

Przypomnijmy, że akcja gry toczy się przed wydarzeniami z „jedynki” i opowiada o wspólnych podbojach znanego nam już doskonale Wojny oraz jego debiutującego brata, Waśni.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Darksiders Genesis: Udana zmiana perspektywy [RECENZJE]

News
czwartek, 5 grudnia 2019

darksiders-genesis-udana-zmiana-perspektywy-recenzje Niektórzy recenzenci zastanawiają się wręcz, czy nie jest to najlepsza odsłona serii.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
23

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z