Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] W Królewnę Śnieżkę zagramy? Pandory otwarte bramy

Witold czwartek, 13 lutego 2020, 18:00 News

Tytuł na podstawie „Avatara” od twórców The Division w drodze, Disney zamierza tworzyć więcej gier, kolejne (drobne) wieści na temat battle royale w Modern Warfare, Geoff Keighley porzuca E3 oraz odrobina gameplayu z Bleeding Edge.

W 2009 zdawało się, że James Cameron zmieni na stałe świat rozrywki swoim „Avatarem”... po 11 latach mało kto o tym jednak pamięta. Wciąż czekamy na zapowiedziane sequele (premiera „dwójki” ma mieć miejsce w przyszłym roku, a w drodze trzy kolejne filmy), ale ostatecznie nie doczekaliśmy się żadnej „trójwymiarowej rewolucji”. Także gracze zbyt wiele kontaktu z marką nie mieli – ot, powstała jedynie jedna przyzwoita produkcja. Okazuje się jednak, że Ubisoft wciąż pracuje nad kolejnym tytułem w tym uniwersum. Zajmuje się nim studio Massive (twórcy The Division) i chociaż bylibyśmy pewni, że projekt anulowano, Jesper Karabanov, producent gry, zapytany przez Screen Rant potwierdził, iż prace są kontynuowane. To niestety wszystko, co na ten temat wiemy.


Disney ma pod swoimi skrzydłami dziesiątki (i to co najmniej) niezwykle atrakcyjnych marek, dziwi więc, jak stosunkowo niewiele powiązanych z nimi gier powstaje. Firma chce to jednak zmienić: podczas D.I.C.E. Summit, trwającej właśnie developerskiej konferencji, odpowiedzialny za gamingowe skrzydło spółki Sean Shoptaw zwrócił się do twórców w następujących słowach:

Jestem tu z jednego konkretnego powodu: aby umożliwić wam robienie naprawdę wyjątkowych rzeczy opartych na markach z naszego katalogu. Chcemy wykorzystać moc kreacji tej branży.

Na efekty czekamy z niecierpliwością.


Krótko: wspominany wczoraj tryb battle royale w Modern Warfare nazywać się będzie Warzone. Po raz drugi w ciągu kilkunastu godzin wyciekło jego zdjęcie promocyjne.


Geoff Keighley, znany chociażby z organizowania The Game Awards, po raz pierwszy w historii targów nie pojawi się na E3. Jest to spore zaskoczenie, ponieważ do tej pory zawsze gorąco wspierał tę imprezę. Z tego powodu wydał też oświadczenie:


Już jutro rozpocznie się beta nowej produkcji Ninja Theory, multiplayerowego Bleeding Edge. O tym, jak zdobyć dostęp do niej, przeczytać możecie TUTAJ (pobierać pliki da się zresztą już teraz). Gdybyście zamierzali grę wypróbować, youtuber Arekkz Gaming wraz ze studiem za nią odpowiedzialnym przygotowali górę filmików przyuczających do rozgrywki.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
0

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z