Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Battle royale znów w CoD-zie; Lego o cudnej urodzie

Witold środa, 12 lutego 2020, 18:00 News

Battle royale zmierza do Modern Warfare, postaci gier jako figurki z Lego, mod do Total Wara zabierający nas do Drugiej Ery Śródziemia, Oblivion (i to dosłownie) w Skyrimie oraz twórca Stardew Valley pracujący nad spin-offami swojego hitu.

Dłuży już nam się czekanie na osadzonego w Drugiej Erze „Władcę Pierścieni” od Amazonu. Pewnego rodzaju substytutem może być The Blood of Numenor, mod do Medieval 2: Total War – Kingdoms. Dzięki niemu w nieokreślonej przyszłości poprowadzimy do walki królestwa Belegaeru czy Numenoru (tyle frakcji jak na razie ujawnił twórca, niejaki Theodron). Na zachętę parę zdjęć, więcej znajdziecie TUTAJ.


Któż z nas nie lubi Lego? Tak jak podejrzewałem, nie ma tutaj takich osobników. Podziwiajcie więc twórczość Blurghiosa, użytkownika Reddita, którego hobby jest tworzenie klockowych odwzorowań postaci z gier. Poniżej Bayek, Solid Snake oraz Cal Kestis, a dużo, dużo więcej znajdziecie W TYM MIEJSCU.


Apotheosis, ogromny mod do Skyrima, zabierze nas do Dreamsleeve, a także 16 krain Oblivionu znanego z, no, TES: Oblivion. Dla miłośników serii produkcja obowiązkowa, chociaż na jej premierę jeszcze poczekamy (acz ma mieć miejsce w 2020). Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.


Eric Barone, twórca Stardew Valley, pracuje nad dwoma spin-offami swojej głośnej gry. Zbyt wielu szczegółów na ten temat nie zdradził, a i sam w późniejszym tweecie studził nasze oczekiwania, ale miło wiedzieć, że developer zajmuje się czymś oprócz kolejnych aktualizacji symulatora życia na farmie.


Zdaje się, że na battle royale w nowym Modern Warfare czekać długo nie będziemy. Oto, co udało się znaleźć graczom na dodanej w drugim sezonie mapie Atlas Superstore.

A że w samej grze pojawiło się poniższe wideo (tytuł, jak się domyślacie, nie pochodzi od Activision), wątpliwości nie mamy żadnych:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z