Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

MechWarrior 5: Mercenaries – Symulator wojny na dwóch nogach dostał edytor modów

Witold czwartek, 16 stycznia 2020, 9:55 News

Dzięki opublikowanemu przez twórców krótkiemu poradnikowi tworzenia modyfikacji każdy z nas może spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

Fani starć olbrzymich dwunożnych (przeważnie) maszyn w końcu dostali to, czego dopraszali się od dawien dawna. Piranha Games nie ograniczyło się jednak do umożliwienia graczom tworzenia modów; studio postanowiło ich w tym celu jak najbardziej wesprzeć, przygotowując specjalny edytor.

Jeżeli posiadacie MechWarrior 5: Mercenaries, z poziomu Epic Launchera możecie teraz pobrać Mod Editor (developerzy zalecają zainstalować go na dysku SSD). Jak na razie modyfikacje możemy jedynie tworzyć, a opcja ich integracji z grą ma się pojawić w „przyszłej aktualizacji” (co nie znaczy, że w internecie nie znajdziecie już różnych modów i to jeszcze sprzed premiery edytora).

Co może ważniejsze, twórcy przygotowali również krótki poradnik uczący podstaw obsługi aplikacji oraz tworzenia w niej testowych map. Znajdziecie go TUTAJ. Sam edytor pobierzecie z Epic Games Store.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
1

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z