Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Pikachu brać w animacji, Ninja już wkracza do akcji

Witold środa, 15 stycznia 2020, 18:00 News

Nowa kreśkówka Pokémon związana z Shield i Sword na YouTubie, Ninja z własną skórką w Fortnite, Path of Exile z 4 dodatkami w tym roku, Shenmue III z DLC oraz sympatyczna reklama Super Mario Maker 2.

Shenmue III... no przyznajcie, nie spodziewaliście się, że jeszcze kiedykolwiek o tej grze usłyszycie. Mimo swojego niewątpliwego uroku odklejenie nowej produkcji Yū Suzukiego od współczesnych standardów jest boleśnie zauważalne – tytuł trafił więc w gusta właściwie tylko największych fanów serii, niezważających na upływ czasu i zmiany zachodzące w branży. Okazuje się jednak, że YsNet nie składa broni – 21 stycznia udostępnione zostanie pierwsze DLC do trzeciego Shenmue, Battle Rally. Zagramy w nim jako Wuying Ren bądź Wei Zhen. Zainteresowani? …Tak myślałem.


Autorzy znanego i lubianego Path of Exile, Grinding Gear Games, poinformowali, że przed wydaniem sequela wypuszczą na świat jeszcze cztery dodatki. Nie żebyśmy o tym nie wiedzieli, ponieważ o kwartalnych rozszerzeniach wspomnieli przy okazji zapowiedzi „dwójki”. Jedyną nowinka jest to, że nieco spóźnionej prezentacji pierwszego z nich doczekamy się najpewniej pod koniec lutego.


Reklama Super Mario Maker 2 udowadniająca, że najlepszym prezentem, jaki może zrobić dziecko ojcu, jest plansza w grze. No, aż tak się sprzeczać nie będę.


Poczujcie się znów młodzi i oglądajcie nowe Pokémony związane z niedawno wydanymi Sword i Shield. Poniżej pierwszy odcinek – zaskakująco sympatyczny:


Zdumiewające, ale dopiero 17 stycznia Ninja doczeka się swojego skina (a także emotki, plecak i kilofu) w Fortnicie. Wszyscy fani, którzy chcieliby się w niego wcielić podczas rozgrywki, mają czas na zakup do niedzieli. Znany streamer będzie pierwszym z całej serii ikon „ze świata gier, muzyki i rozrywki” mających otrzymać swoje własne skórki.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
1

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z