Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Mobilna wersja z drugim najlepszym kwartałem w historii tego segmentu

Witold środa, 15 stycznia 2020, 11:42 News

Ustępuje miejsca jedynie Sami-Wiecie-Czému GO.

Podsumowanie zeszłego roku dobitnie pokazało, że branża gier mobilkami stoi. W końcu wygenerowały one ponad połowę jej przychodów i nic nie wskazuje na to, by trend ten miał się w najbliższym czasie odwrócić. Niesłabnąca (a wręcz przeciwnie) forma Pokémon GO i kolejne premiery tylko wzmocniły ten rynek. Największą z nich bez wątpienia było Call of Duty: Mobile.

Produkcja ta wzięła graczy nieco z zaskoczenia – dopóki nie ujrzała światła dziennego, zbyt wiele się na jej temat nie mówiło. Później jednak wszystko się odwróciło: CoD: Mobile zaliczył najlepszy start w historii gier mobilnych, a w kolejnych tygodniach wcale nie było gorzej. SensorTower opublikowało teraz nowy raport, z którego wynika, iż produkcja może pochwalić się drugą najwyższą liczbą pobrań w debiutanckim kwartale w historii tego segmentu (oczywiście za Pokémon GO). Do końca 2019 tytuł ściągnięto 180 milionów razy.

Dla porównania najczęściej pobieraną produkcją 2019 było wydane rok wcześniej PUBG Mobile z 285 milionami ściągnięć.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 15 stycznia 2020, 21:45   Pawonashi
No i dobrze, akurat mobilny CoD zasługuje na taki wynik. Co prawda marzy mi się jakaś choćby namiastka kampanii dla jednego gracza, ale póki co też jest bardzo dobrze.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym roku World of Tanks, niezwykle popularna gra free-to-play online, obchodzi swoje 10. urodziny. Świętowanie trwa już dobre pół roku i powoli zbliża się do końca, jednak wciąż jest czas, by... zgarnąć kilka prezentów!

Komentarzy:
7

Mitologia grecka, legendy arturiańskie i płaska Ziemia.

Komentarzy:
4

Z udostępnionych gier ograłam tylko osiem, bo na więcej nie miałam czasu, ale znalazły się wśród nich perełki. W dodatku pełne wersje wszystkich poniższych gier zadebiutują jeszcze w tym roku, a dema nadal możesz pobrać ze Steama!

Komentarzy:
0

Jeśli wybierasz się w podróż, niech będzie to podróż długa.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z