Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Pathfinder: Wrath of the Righteous – W grze będziemy rekrutować własne armie do wojny z demonami [GALERIA]

Cursian poniedziałek, 13 stycznia 2020, 16:07 News

Autorzy przygotowują się do rozpoczęcia kampanii na Kickstarterze.

Pod koniec zeszłego roku Owlcat Games ogłosiło, że planuje stworzyć kolejną grę w świecie Pathfindera. Choć nie będzie to bezpośrednia kontynuacja Kingmakera, kilka elementów będzie wyglądało znajomo. Jako że główny wątek fabularny skupia się na próbach powstrzymania inwazji demonów, standardowa drużyna herosów mogłaby sobie nie poradzić, bo nie może być w kilku miejscach jednocześnie, a słudzy piekieł będą atakować na wielu frontach.

Portal PCGamesN ustalił, że znany z poprzedniczki system rozwoju królestwa zostanie przebudowany i tym razem położy nacisk na zarządzenie całymi armiami. Gracz będzie mógł najmować żołnierzy, ulepszać ich wyposażenie i posyłać na wybrane odcinki frontu. Stawką będą między innymi potężne artefakty, które mogą zostać wykorzystane do udoskonalenia sprzętu głównych postaci. Znacznie więcej szczegółów i pierwszy zapis rozgrywki zobaczymy już 4 lutego, kiedy na Kickstarterze wystartuje zbiórka funduszy.

Poniżej kilka pierwszych screenów z gry:


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 14 stycznia 2020, 12:59   Muidus
@Airoder wieżę w opinie płynące z doświadczenia innych, że to legendarna gra. Ograłem też wiele RPG w tym izometryczne powołujące się jako spadkobierców tej serii i były bardzo zadowalające. Ufam jednak ,że Larian zrobi hit nie na miarę duchowego spadkobiercy a jako pełnoprawnej kontynuacji.
wtorek, 14 stycznia 2020, 11:36   Xellar
Gimemoa,
Klasyczny cRPG, można śmiało nazywać duchowym spadkobiercą Baldur's Gate. Szczególnie, że ludzie zaznajomieni z zasadami (A)D&D, a nie mający styczności z systemem Pathfinder, poczują się tutaj jak w domu i szybko ogarną różnice.
wtorek, 14 stycznia 2020, 9:28   Airoder
Muidus Twój komentarz nie ma żadnego sensu. Raz, że nie wiemy jakie będzie BG3. Dwa, że ty nie masz bladego pojęcia o tych grach. Swoją drogą B1 jest dość archaiczne, aczkolwiek dwójkę mógłbyś spokojnie ograć.
wtorek, 14 stycznia 2020, 7:35   gimemoa
To rts, rpg? I czy turowy jeśli tak?
poniedziałek, 13 stycznia 2020, 20:37   DETHKARZ
Skoro idą w kickstartera to raczej premiera steamowa niezagrożona.
poniedziałek, 13 stycznia 2020, 18:47   Muidus
niech tylko będzie polska wersja a może będzie mógł startować do Baldur's gate III (nie przeszedłem baldurs gate I i II, bo byłem bąbelkiem jak to wychodziło)
poniedziałek, 13 stycznia 2020, 17:37   alkair4
thetrove.net/Books/Pathfinder/1st%20Edition/Adventure%20Paths/
niechaj ludzie ocenią Kingmakera i zobaczą ile jeszcze gier serii pathfinder może wyjść
Na bazie ogromu tej biblioteki.
Jak ktośma ochotę ogrom LORE zasad i bacgroundu świata to polecam jeszcze
thetrove.net/Books/Pathfinder/1st%20Edition/
poniedziałek, 13 stycznia 2020, 17:27   Xellar
alkair4,
Już Kingmaker był świetny. Mam nadzieję, że przy dwójce bedą dysponować większym budżetem, bo wiele bolączek jedynki bierze się właśnie z jej budżetowości. Kampania, bohaterowie, zarządzanie czasem, sposób narracji - bardzo wysoka półka. W moim osobistym rankingu cRPGów ostatnich 10 lat jest na podium, zaraz za Divinity: OS2.
poniedziałek, 13 stycznia 2020, 17:14   alkair4
**(tak samo jak kingmaker)
poniedziałek, 13 stycznia 2020, 17:13   alkair4
Powiem wprost, jak dla mnie jeżeli tak wzbogacą oryginalną literaturę o ciekawostki z świata, barwne ciekawe postacie i utrzymają wszystko na stabilnym silniku z minimalną ilością błędów to już wiem że to będzie hit.
(wystarczy poczytać z lekka co nieco o kampanii "Wrath of the Righteous", która jest niemałą kolekcją PDF literatury która pozwala rozegrać kampanię na systemie Pathfinder)

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
0

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z