Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dota Underlords z przybliżoną datą premiery

Witold piątek, 10 stycznia 2020, 13:58 News
pc

W wersję 1.0 zagramy jeszcze zimą.

W 2019 byliśmy świadkami narodzin zaskakująco popularnego gatunku, którego przedstawiciele praktycznie znikąd wskoczyli do czołówki najpopularniejszych gier na rynku. Wszystko zaczęło się od moda do Doty 2 – Auto Chess w kilka miesięcy uzbierało bazę graczy sięgającą 8,5 miliona graczy, dobitnie pokazując, jaki potencjał tkwi w auto battlerach (chociaż akurat ta nazwa pojawiła się dopiero jakiś czas później).

Mobowi giganci nie zaspali gruszek w popiele – już w czerwcu zarówno Riot, jak i Valve dało graczom dostęp do wersji beta swoich własnych przedstawicieli gatunku. LoL-owe Teamfight Tactics oraz Dota Underlords momentalnie zyskały ogromną popularność – chociaż bardzo szybko okazało się, że to TFT zostało twarzą auto battlerów (33 miliony grających we wrześniu robiło swoje).

Niestety, Dota w 2019 przeżywała kryzys, któremu nie mogło zaradzić nawet Underlords. Valve jednak konsekwentnie rozwija ten tryb, dzięki czemu już niedługo opuści on betę. Jak poinformowała fanów firma, pod koniec lutego rozpocznie się Sezon 1, a co za tym idzie gra otrzyma wersję 1.0. W tej chwili twórcy pracują nad przepustką bitewną i trybem Miejska eskapada, a także dopracowują rotację bohaterów/przedmiotów oraz interfejs. Czy odwróci to trend spadkowy? Trzymamy kciuki, ale z Teamfight Tactics wygrać łatwo nie będzie. Szczególnie, że konkurencja staje się coraz bardziej zacięta, czego przykładem jest wciąż nowa Ustawka w Hearthstonie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 12 stycznia 2020, 21:33   Danielch
I na jakiej podstawie tak stwierdzasz? Bo sam pograłeś chwilę i odstawiłeś? Niezależnie od pory dnia, grę znajduje w parę sekund po dołączeniu do kolejki, na rankingową też nie zdarzyło mi się jeszcze czekać dłużej jak pól minuty. Rzeczywiście, gra ledwo żyje xD

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z