Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Iron Harvest: Odrobina gameplayu i podsumowanie stanu prac [WIDEO]

Witold wtorek, 31 grudnia 2019, 14:36 News

Nie uwierzycie, ale obecność ogromnych mechów na polach bitew mogłaby nieco zmienić losy Wielkiej Wojny.

Na rynku strategii czasu rzeczywistego już od lat panuje delikatna posucha przerywana co jakiś czas pojawieniem się pojedynczych większych tytułów. Ostatnimi czasy skupiamy się przeważnie na przeróżnej maści odświeżeniach dawnych hitów (Age of Empires II, WarCraft III), ale na horyzoncie znajduje się kilka produkcji do tej pory niewidzianych. Jednym z nich jest osadzony w oryginalnym świecie Iron Harvest od KING Art.

Wyjątkowość tego uniwersum polega na jego mocnym dieselpunkowym zacięciu – w rzeczywistości lat 20. XX wieku, świeżo po Wielkiej Wojnie, na polach bitew królują wielkie mechy przypominające swoją konstrukcją nieco pokraczne wczesne czołgi. Poza tym jednak Iron Harvest zapowiada się na całkiem klasycznego RTS-a – i trudno uznać to za wadę. Do tej pory rozgrywki oglądaliśmy raczej niewiele (widzieliśmy za to zwiastuny stylizowane na dawne kroniki filmowe), ale w końcówce roku developerzy postanowili podzielić się z nami fragmentami gameplayu i przede wszystkim podsumowaniem dotychczasowego stanu prac.

Niestety, na Iron Harvest przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać – premiera przewidziana jest na 1 września 2020.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
1

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z