Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Stalker: Cień Czarnobyla – Fanowski remaster już dostępny [WIDEO]

Witold wtorek, 31 grudnia 2019, 8:24 News
pc

W oczekiwaniu na drugą część warto może przypomnieć sobie, za co pokochaliśmy tę serię.

Po ogromnym sukcesie „Czarnobyla” HBO aż dziw, że nie usłyszeliśmy żadnych nowych informacji o Stalkerze 2, a mniejsi developerzy nie rzucili się na robienie produkcji osadzonych w Zonie. Jedyną grą, jaką wielbiciele takich klimatów muszą się zadowolić, jest polski Chernobylite znajdujący się jeszcze we wczesnym dostępie.

Zrozumiałe więc, że miłośnicy serii od GSC Game World mogą czuć się nieco opuszczeni. Nie jest jednak aż tak źle – niedługo będą mieli okazję zagrać w fanowski remaster pierwszej odsłony, Cienia Czarnobyla.

Autor modyfikacji, Remaster Studio, zapowiada, że jego kolejnymi projektami będą Czyste Niebo i Zew Prypeci, czyli kolejne części Stalkera. Moda do pobrania znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 stycznia 2020, 14:37   Sheade
@ZiomekGit tak się skłąda, że po latach ostatnio odświeżyłem sobie wszystkie Stalkery jeden po drugim, tym razem razem z modami. Między innymi Complete. Niestety Complete nie wygląda tak oszałamiajaco jak kiedyś i jest o wiele lepiej wygladających modów. Ten tutaj wyglada lepiej niż Complete. Najwiekszym jednak wizualnym majstersztykiem jest Mistery, który naprawdę podnosi poprzeczkę wizualną na niespotykany poziom, zostawiajac resztę modów daleko w tyle.
środa, 1 stycznia 2020, 12:13   Debosy
Nie wygląda to jakoś oszałamiająco. Modele te same tekstury w większości pewnie też. Dodanie shaderów niewiele tu zmienia.
wtorek, 31 grudnia 2019, 22:57   M1SZ3L
Ciekawa opcja żeby przejść sobie główną fabułę. Aczkolwiek i tak nic nie pobije Stalkera Anomaly, największego, najlepszego i najładniejszego "moda". Stabilność jako bonus, po dziesiątkach godzin żadnego wysypu, co w stalkerach jest czymś niesamowitym.
wtorek, 31 grudnia 2019, 17:34   ZiomekGit
Wygląda dobrze, ale mody z serii Complete wyglądały równie dobrze a ukazały się wiele lat temu.
wtorek, 31 grudnia 2019, 15:07   LordPoland
Kolejny mod do SoC'a których są setki, jest sens sobie tym w ogóle głowe zawracać? Wygląda dość biednie w porównaniu do innych.
wtorek, 31 grudnia 2019, 12:08   zadymek
Ja tam nie mam wielkich wymagań: wystarczy, że nie będzie się wywalać co 1h, jak oryginał na W7, i będzie git :)
wtorek, 31 grudnia 2019, 11:24   CzlowiekKukurydza
Kiedyś był texture pack albo graphic everhaul. Dziś wszystko jest remastered.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z