Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

No Man´s Sky: W kosmicznym symulatorze możemy teraz... tworzyć muzykę [WIDEO]

Witold wtorek, 17 grudnia 2019, 11:01 News

Dzięki w pełni funkcjonalnemu programowi do tworzenia muzyki każdy może być jak Jean-Michel Jarre lub Kraftwerk bez wychodzenia ze swojej ulubionej gry.

Swego czasu produkcja Hello Games zasłużenie trafiła na listy największych rozczarowań 2016. Gra na prezentacjach wyglądała nieziemsko i zachwycała ambicjami twórców, którzy jeszcze niedługo przed premierą zapewniali, iż wszystkie obiecane mechaniki pojawią się w tytule. Owszem, zdecydowana większość się w nim znalazła, tyle że na długie miesiące (albo i lata) po debiucie. Na starcie zaś No Man's Sky było mocno wybrakowane i pustawe – mimo wszystko gdyby nie buńczuczne zapowiedzi odbiór graczy byłby bez porównania dużo lepszy.

Z czasem jednak developerzy dodali do produkcji obiecywane wcześniej elementy, a także całą górę nowych funkcji. Latem otrzymaliśmy „największą i najważniejszą aktualizację w historii tytułu”, po której już chyba mało kto kręci nosem na samą zabawę. Odzyskanie zaufania fanów pozwala Hello Games na liczne eksperymenty, z których jeden trafił właśnie na serwery. Nowy patch wprowadził do gry ByteBeat Device, czyli w pełni funkcjonalne urządzenia do tworzenia muzyki. Jeżeli podobnie jak ja spędziliście wiele miłych godzin we FruityLoopsie, wystarczy postawić je w swojej bazie, podłączyć zasilanie i brać się do roboty – bity same się nie napiszą*.

Oprócz tego patch 2.24 wprowadził także górę drobnych poprawek. Więcej szczegółów (a także przykłady utworów stworzonych za pomocą nowej konstrukcji) TUTAJ.

*Jestem pewien, że na kolejnej płycie Klocucha usłyszymy próbkę możliwości ByteBeat Device.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 17 grudnia 2019, 12:19   skurczybyczek666
@Witold:
"bez wychodzenie" - "wychodzenia".

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z