Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Frostpunk: Zima dopiero przed nami, przywitajcie Ostatnią Jesień [WIDEO]

Witold piątek, 13 grudnia 2019, 13:51 News

Jeżeli ktoś się nie zorientował – tak brzmi tytuł zbliżającego się DLC do hitu 11 bit studios.

Może nie uwierzycie, ale ziemię nie zawsze skuwał mróz, a śnieg padał tylko małą część roku. Przeżycie było oczywistością, a nie celem samym w sobie, ciepło zaś... ciepło zaś nie było luksusem, na który pozwolić mogą sobie tylko nieliczni.

Bajanie, twierdzicie. Nie winię was za to, w końcu pewnych rzeczy wygodniej sobie nie wyobrażać. Warszawiacy z 11 bit studios mają jednak ambicję opowiedzieć nam o tych dziwnych czasach, gdy nie każdy statek był lodołamaczem, a wiatr nie ogołacał człowieka z ostatnich resztek woli. Posłuchajcie więc o Ostatniej Jesieni.

Największe dotychczasowe rozszerzenie zabierze nas do świata przed zlodowaceniem, zaoferuje nam zupełnie nowe lokacje, świeże technologie i prawa, a także niewidziane wcześniej budynki. Siłą rzeczy sama rozgrywka również nieco się zmieni, ponieważ nie będziemy musieli się na ogół mierzyć z tak nieprzyjaznymi temperaturami jak w podstawce.

Frostpunk: The Last Autumn zadebiutuje 21 stycznia na pecetach.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Jeśli twoje życie staje się trudniejsze, może to być znak, że właśnie awansowałeś na kolejny poziom.

Komentarzy:
0

Mamy kilka ciekawych propozycji, czekamy też na wasze!

Komentarzy:
11

Przeglądając redakcyjne archiwa odnaleźliśmy sporządzoną w kwietniu 1996 roku recenzję pierwszego numeru naszego pisma. Prezentujemy ją poniżej, wraz z oryginalnymi komentarzami, jakie do niej nadesłano.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z