Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Frostpunk: Zima dopiero przed nami, przywitajcie Ostatnią Jesień [WIDEO]

Witold piątek, 13 grudnia 2019, 13:51 News

Jeżeli ktoś się nie zorientował – tak brzmi tytuł zbliżającego się DLC do hitu 11 bit studios.

Może nie uwierzycie, ale ziemię nie zawsze skuwał mróz, a śnieg padał tylko małą część roku. Przeżycie było oczywistością, a nie celem samym w sobie, ciepło zaś... ciepło zaś nie było luksusem, na który pozwolić mogą sobie tylko nieliczni.

Bajanie, twierdzicie. Nie winię was za to, w końcu pewnych rzeczy wygodniej sobie nie wyobrażać. Warszawiacy z 11 bit studios mają jednak ambicję opowiedzieć nam o tych dziwnych czasach, gdy nie każdy statek był lodołamaczem, a wiatr nie ogołacał człowieka z ostatnich resztek woli. Posłuchajcie więc o Ostatniej Jesieni.

Największe dotychczasowe rozszerzenie zabierze nas do świata przed zlodowaceniem, zaoferuje nam zupełnie nowe lokacje, świeże technologie i prawa, a także niewidziane wcześniej budynki. Siłą rzeczy sama rozgrywka również nieco się zmieni, ponieważ nie będziemy musieli się na ogół mierzyć z tak nieprzyjaznymi temperaturami jak w podstawce.

Frostpunk: The Last Autumn zadebiutuje 21 stycznia na pecetach.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z