Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six Siege: Operacja Shifting Tides i nowi operatorzy już dostępni [WIDEO]

Cursian środa, 4 grudnia 2019, 16:30 News

Pojawiła się też odświeżona wersja jednej z map i system przebijania kończyn.

Rainbow Six Siege wzbogaciło się właśnie o kolejną dużą aktualizację. Główną atrakcją Shifting Tides zdaje się być dwójka nowych operatorów: Kali oraz Wamai. Pierwsza z wymienionych jest atakującą i potrafi obsługiwać specjalny karabin snajperski o dużej mocy, wyposażony w gadżet zdolny do wystrzeliwania na niewielkie odległości ładunków wybuchowych, które wkręcają się w ściany, a następnie wybuchają po obu stronach. Wamai jest obrońcą, a jego unikalnym sprzętem jest Mag-NET, czyli ustrojstwo, które przyciąga do siebie wrogie granaty, a następnie je detonuje. Więcej szczegółów na poniższym filmiku:

Shifting Tides przynosi również odświeżoną wersję mapy „Park Rozrywki”, pozwala odpiąć linę w dowolnym momencie oraz wprowadza system przebijania kończyn. Zainteresowanych szczegółami na ten ostatni temat zapraszam TUTAJ, ale pokrótce chodzi o to, że potężniejsze pukawki potrafią przebić zasłaniające twarz ręce, a w niektórych przypadkach skasować kilku przeciwników jednocześnie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 5 grudnia 2019, 10:40   fragmajster
<Ziewa> operatorzy nic specjalnego od jakiegoś czasu co raz bardziej są płytce, zwyczajnie ubi nie ma pomysłów na nowych operatorów, po drugie szkoda czasu na grind albo kasy na tych nowych.
czwartek, 5 grudnia 2019, 4:24   jorjor454
Dostępni są tylko dla ludzi z przepustką sezonową. Ci którzy kupili grę normalnie na razie muszą czekać.
środa, 4 grudnia 2019, 18:15   skurczybyczek666
@Cursian:
"nowy operatorzy" - "nowi".

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W 1997 czterech erpegowych pasjonatów z niemieckiego Essen znudziło się pracą nad symulatorami ekonomicznymi. Już od roku szlifowali pomysł na trójwymiarowe RPG fantasy pod tytułem Orpheus i uznali, że najwyższy czas powołać wizję gry do życia. Dziś ich Orfeusza zna chyba każdy polski gracz, choć pod nieco inną nazwą.

Komentarzy:
11

Myśl na dziś: Najpotężniejszą organizacją świata są idioci. Wszędzie mają swoich ludzi.

Komentarzy:
0

Zamarzyło się wam kiedyś Eve Online z mieczami, muszkietami i magią? To świetnie się składa, bo tak chyba najkrócej można opisać nadchodzącego MMORPG Amazon Game Studios.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z