Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Trafia już szlag Sapkowskiego, gdy mylą „Wiedźmina” jego

Witold środa, 4 grudnia 2019, 18:00 News

Nadzieja dla fanów Armored Core, polska ambasada nazywa „Wiedźmina” Netfliksa serialem na podstawie gry, plotki o Spider-Manie 2 w 2021, nikłe szanse na kolejne PSP oraz kolejne poszlaki co do obecności Meksyku w Red Dead Online.

Zajmujący się marketingiem we From Software Yasunori Ogura umieścił na swoim oficjalnym Twitterze zdjęcie przedstawiające olbrzymiego mecha. Fanom Armored Core serca zabiły szybciej... chociaż przecież nie musi to nic znaczyć. Ale że już zaraz gala The Game Awards, na której zwyczajowo usłyszymy o kilku grach... Trzymamy kciuki.


Polska ambasada w Waszyngtonie postanowiła zabłysnąć i na swoim facebookowym profilu umieściła wpis dotyczący pierwszych zachęcających opinii na temat „Wiedźmina” Netfliksa. Zapytała przy tym – i to aż zbyt piękne, żeby było prawdziwe:

Kto już nie może się doczekać, aby z ekscytacją obejrzeć od razu cały serial bazujący na popularnej grze wideo?

Mam nadzieję, że ktoś sprawdził, czy pana Sapkowskiego krew nie zalała.


Imran Khan z Game Informera podczas ostatniego Kinda Funny Gamescast zdradził, że spodziewa się Spider-Mana 2 na gwiazdkę 2021. Dodał też, że gra najpewniej pojawi się na rynku szybciej, niż ktokolwiek się spodziewa – a że przy okazji zaznaczył, że nie może zbyt dużo mówić o tej produkcji (najpewniej z powodu podpisanego NDA), najpewniej coś jest na rzeczy (wspomniany fragment zaczyna się 1:40:15).


Wspomniany już Game Informer z okazji 25-lecia PlayStation zadał kilku ważnym postaciom Sony pytania dotyczące przeszłości marki. Chociaż o większości produktów rozgadywano się wręcz niepoprawnie, to mobilne konsole zostały potraktowane po macoszemu. Zwłaszcza PSP Vita, o której Jim Ryan, prezes Sony Interactive Entertainment, powiedział jedynie:

PlayStation Vita była genialna pod wieloma względami, a wrażenia z gry były świetne, ale wyraźnie nie siedzimy już w tym biznesie.

Jeżeli liczyliście więc na kolejne PSP przy okazji następnej generacji, to muszę was rozczarować.


Fani Red Dead Redemption 2 po raz kolejny znaleźli dowody na potencjalne pojawienie się Meksyku w grze (najpewniej trybie online). Dataminerzy znaleźli bowiem w plikach uproszczone modele tamtejszych miasteczek oraz ślady obecności nowego fragmentu świata na minimapie. Czy to pozostałości po początkowych planach dodania kraju Juáreza, czy zapowiedź jego pojawienia się? Kto wie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 5 grudnia 2019, 20:03   Winograd
ważne, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów.
środa, 4 grudnia 2019, 18:18   gimemoa
Plusik dla ambasady :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Każda z tych gier na różne sposoby przypomina mi lata 90.

Komentarzy:
3

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
14

Myśl na dziś: Od małego rodzice nas uczą, by nie ufać nieznajomym. Nie ufać znajomym uczymy się sami, często za późno.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z