Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Modern Warfare – Do gry trafią tryby Gunfight 1 na 1 i 3 na 3?

Witold poniedziałek, 2 grudnia 2019, 12:33 News

Nikt by się chyba nie obraził z tego powodu.

Co by nie mówić o ostatniej części najsłynniejszych shooterów świata (no, oprócz Fortnite'a), z pewnością zadowoliła fanów. Gra zebrała bardzo dobre recenzje i bije sprzedażowe rekordy, ale najważniejsze jest chyba to, że większość graczy ma wrażenie, iż Call of Duty znowu jest w miejscu, w którym powinno być. Do tego Activision nie zdążyło jeszcze namieszać w modelu biznesowym (tak jak to było przy zeszłorocznym Black Opsie), a wręcz przeciwnie – już jutro w grze pojawi się „największy darmowy zastrzyk zawartości w historii cyklu”.

Rzecz jasna tradycyjnie już największym zainteresowaniem cieszy się multiplayer, w tym roku wyjątkowo rozbudowany. Fani cenią sobie zwłaszcza tryb Gunfight – w nim to dwa duety graczy mierzą się ze sobą, co dwie rundy zmieniając zestaw używanych broni. Rozgrywka prosta i przyjemna, chociaż niektórym marzą się wariacje na jej temat. Wygląda na to, że Infinity Ward także nad tym rozmyśla. Joe Cecot, dyrektor odpowiedzialny za co-design* gry, odpowiedział bowiem na Twitterze na pytanie w sprawie starć 3 na 3.

W przyszłości powinniśmy się więc spodziewać Gunfightu zarówno w wersji 1 na 1, jak i 3 na 3. Świetna sprawa, ale... nie wiemy niestety, kiedy się tego doczekamy – w końcu to tylko niezobowiązujący tweet. 

*Po polsku mamy na to elegancki termin: projektowanie partycypacyjne, czyli wsłuchujące się w głos klientów/użytkowników. Ale co-desing jest nieco zręczniejszym słowem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Pozdrowienia z Portsmouth. Przyjechałam randkować, a zamiast tego siedzę i pracuję! Ale przynajmniej mogę popatrzeć na urocze cyfrowe zwierzaki.

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Wszystko, co wpiszecie w pasku zapytania, będzie wykorzystane przeciwko wam w reklamie kontekstowej.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z