Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAlien: Isolation było zbyt proste? Dorzućcie więcej Obcych i poczujcie się jak Ripley na LV-426 [WIDEO]

Witold środa, 20 listopada 2019, 14:10 News

Coś dla przedkładających „Aliens” nad „Ósmego pasażera Nostromo”.

Produkcja Creative Assembly z pewnością może z dumą nosić miano jednej z najlepszych gier tego uniwersum, od kiedy przed pięcioma laty zachwyciła i przeraziła nas wszystkich, odtwarzając pieczołowicie atmosferę z pierwszego „Obcego”. Pojedynczy łowca polujący na swoje ofiary w dryfującej przestrzeni kosmicznej stacji... Czego chcieć więcej?

Fani obrazu Jamesa Camerona odpowiedzą zapewne, że karabinu pulsacyjnego i setek Ksenomorfów do ubicia. Cóż, na to pierwsze pomóc nie sposób (chyba że sięgniecie po zawsze dobre Alien vs. Predator), ale z tym drugim sobie poradzimy. Matt Filer, jeden z fanów Izolacji, postanowił bowiem przygotować moda dodającego głównemu antagoniście nieco towarzyszy. Jak mógł nazwać swoją modyfikację? To proste i zarazem genialne – Aliens: Isolation.

Niestety, do premiery moda jeszcze nieco czasu, ale wszyscy umiemy sobie wyobrazić już teraz, jakim piekłem stanie się wtedy Izolacja. Więcej informacji mamy poznać w niedalekiej przyszłości.

Warto się zainteresować również poprzednimi pracami Filera jak np. mapą do trybu zombie w Black Ops III osadzoną właśnie na stacji Sevastopol.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 22 listopada 2019, 0:08   myszak
Jeśli naprawdę lubicie gry, które tak męczą psychicznie jak izolacja, to polecam nieco starszy Dead space 1 i młodsze, ostatniego hellblade setsuna sacrifice
czwartek, 21 listopada 2019, 13:05   deanambrose
Całkowicie się z wami nie zgadzam. Macc najlepiej opisał problemy Obcego. Gra ma świetny klimat i odwzorowanie świata, ale AI Obcego to przegięcie pały. Bardzo mnie irytowało, że jeśli chcesz przejść do dalszego etapu to całość musisz zrobić na kuckach, bo jeśli wstaniesz - automatycznie Cię zlokalizuje i game over man, game over. Właśnie dlatego daje tej grze 7.
Poza tym każdy wie, że Aliens > Alien. To wiedza podstawowa tak samo jak Terminator 2 > T1 :))
czwartek, 21 listopada 2019, 12:03   Shaddon
IMO Izolacja JEST grą idealną. Absurdalna dbałość o detale upodabniające świat do tego z oryginalnego filmu, atmosfera strachu i zaszczucia towarzysząca graczowi od momentu postawienia stopy na pokładzie Stacji Sewastopol aż po napisy końcowe, sam obcy, który nigdy nie był i pewnie nie będzie równie przerażający, konstrukcja gry wymuszająca nieustanną kalkulację kolejnych posunięć, przede wszystkim zaś - wszechobecny szacunek twórców do materiału źródłowego.
czwartek, 21 listopada 2019, 9:36   truvneeck
Izolacja BYŁABY idealną grą, gdyby Alien nie był całkowicie oskryptowany i pojawiał się losowo, a nie tam, gdzie narobi graczowi najwięcej syfu i gdyby AI rzeczywiście szukała gracza a nie próbowała udawać, że to robi, przez cały czas mając go na celowniku. Generalnie mocno irytujący tytuł, zwłaszcza, kiedy się już zorientuje jak została zaprojektowana.
czwartek, 21 listopada 2019, 3:38   joeblack1989
Izolacja także dla mnie gra idealna, szko maks półtorej godziny wytrzymać i trzeba było robić przerwe bo wgniatał klimat i strach przed wyskoczeniem obcego...dla mnie top 5 gier ostatnich 10 lat, ta gra to niemal arcydzieło obok the last Guardian które zostało średnio docenione.... Chciałbym obcego izolacje 2, to byłoby coś wspaniałego, chyba izolacji 2 bardziej wyczekuje niż nawet cyberpunka
czwartek, 21 listopada 2019, 2:47   ryzu01
Też mi news. Od lat jest mod dodający drugiego Obcego. Polecam też ten mod
https:youtu.be/PlGNABkR6kw
środa, 20 listopada 2019, 21:32   SerwusX
Nie zdobyłem w tej grze bodajże dwóch osiągnięć: nie umrzyj ani razu oraz zabij iluś tam ludzkich przeciwników (napuszczanie obcego na nich się nie liczyło :)). Gra była idealna!
środa, 20 listopada 2019, 18:01   Sheade
Gra była IDEALNA i jest IDEALNA. Tylko, że to nie wystarczy by miała sukces sprzedażowy, bo przez to że była IDEALNA nie była zgodna z dzisiejszymi trendami biznesowo-marketingowymi, więc się dobrze nie sprzedała i chwała jej za to - jak kolwiek to nie brzmi absurdalnie, ale wlasnie dzieki temu pozostała arcydziełem. Gdyby został dopasowana do dzisiejszych sprzedażowych trendów nie była by pewnie w połowie dobra tak jak jest.
środa, 20 listopada 2019, 17:18   Macc
Za klimat i scenografię grze należą się brawa, ale za zabawę w kotka i myszkę z obcym powinni dostać po tyłku. Ufok potrafił zachowywać się irracjonalnie, gra wymuszała używanie miotacza płomieni na obcym, a sam kosmita potrafił pojawiać się irytująco regularnie (wedle zasady zwiedzanie planszy, omijanie ludzi lub androidów, znajdowanie interesującego nas przedmiotu - i myk, ufok -> i tak przez całą grę). Ufok nie zawsze reagował na nasze gadżety, czasamii wykazywał się siódmym zmysłem.
środa, 20 listopada 2019, 17:16   Bronnson
Już z jednym Obcym zdarzało mi się zgrzytać zębami, gdy bez jakiegokolwiek ostrzeżenia patroszył mnie od tyłu. Tego moda chyba sobie odpuszczę dla własnego zdrowia :p

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
6

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
1

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z