Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCompany of Heroes 2 za darmo na Steamie

Witold piątek, 15 listopada 2019, 21:31 News
PC

Śpieszcie się, bo promocja zaraz się kończy!

Są jeszcze na świecie ludzie, którzy nie zdążyli dodać świetnego RTS-a Relica do biblioteki? Tak? Cóż, chyba już niedługo, ponieważ studio po raz kolejny przyszykowało dla nas prezent w postaci darmowej podstawki.

Zresztą nawet jeżeli grę już posiadacie, warto rzucić okiem na promocję, którą objęto dodatki do niej. Wszystkie zostały przecenione o 75%, dzięki czemu takie Wojska brytyjskie nabędziecie za 11,74zł, a Ofensywę w Ardenach za 17,99zł. Oczywiście ważniejsze jest to, że samo Company of Heroes 2 znajdziecie na Steamie (TUTAJ) za łączną sumę 0zł. Wszystkim fanom gatunku polecać chyba nie muszę, pozostali zaś również powinni się skusić.

Promocja potrwa do niedzieli 17 listopada do godziny 19:00.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 18 listopada 2019, 21:38   fanboyfpsow
coh 1 i 2
poniedziałek, 18 listopada 2019, 21:36   fanboyfpsow
Coh 1 jak i coh to moje najbardziej ulubione strategie zwłaszcza w singlu. Co jakiś czas do nich wracam i chętnie zobaczył bym 3 cześć w 2 Wariantach albo Fikcyjna 3 wojna zbliżona do tej z gry world in conlfict Sowiet Assauld albo jeszcze 2 wojnę np w Afryce północnej.
poniedziałek, 18 listopada 2019, 19:54   Fallschirmjager
Codziennie po meczyku ale w jedynce z modem blitzkrieg i modem do blitzkrieg Afrika 43 D-Day June 1944 z oddanymi prawidłowo mundurami alianckimi i axis, czyli przy przybliżeniu zobaczymu SS a nie jakieś tam durne paski na żołnierzach. Polecam, ludzie wciąż grają w to po necie.
poniedziałek, 18 listopada 2019, 10:07   Kolednik
Świetnie, że ciągle wprowadzają patche, które balansują grę.
Szkoda, że te patche działają też na kampanię. I np. Misja, gdzie trzeba bronić się gwardią, która w podstawowej wersji miała rusznicę, już nie jest taka prosta. Szczególnie, gdy napierają czołgi. :)
sobota, 16 listopada 2019, 17:08   michałedek
DLA ZAINTERESOWANYCH!!!
Company of Heroes 2 – Victory at Stalingrad Mission Pack za darmo na oficjalnej stronie gry!
sobota, 16 listopada 2019, 13:03   panalfik
@taz159357
?????? W CoH2 nie ma żadnego kopania. Wszystkie surowce są zbierane przez kontrolowanie punktów na mapie, identycznie jak w DoW2
sobota, 16 listopada 2019, 12:54   vimothep
Ups - miało być tak : https:signup.companyofheroes.com :)
sobota, 16 listopada 2019, 12:47   vimothep
Company of Heroes 2 – Victory at Stalingrad DLC za darmo na oficjalnej stronie gry : https:signup.companyofheroes.com/dlc-content - jakby ktoś chciał :)
sobota, 16 listopada 2019, 10:34   taz159357
@down Nah w DoW2 nie stawiało się budynków, na początku była baza którą się ulepszało, a mecze skupiały się na kontroli punktów dających surowce i punkty zwycięstwa, co wiązało się z nieustanną walką.
sobota, 16 listopada 2019, 10:26   MadMoose
@down Jak dobrze pamietam DoW2 to trzeba bylo przejmowac punkty, ktore dawaly surowce, trzeba bylo postawic kilka budynkow i je ulepszac dla lepszych oddzialow. CoH jest takie samo xd

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Każda z tych gier na różne sposoby przypomina mi lata 90.

Komentarzy:
3

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
14

Myśl na dziś: Od małego rodzice nas uczą, by nie ufać nieznajomym. Nie ufać znajomym uczymy się sami, często za późno.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z