Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Warte fortunę smoczysko, nostalgia bierze dziś wszystko

Witold wtorek, 12 listopada 2019, 18:00 News

Final Fantasy VII Remake z nostalgiczną reklamą, Devil May Cry V z co-opem, smok z Monster Hunter World za 300 tysięcy złotych, The Outer Worlds bez zabijania kogokolwiek oraz nowy utwór LoL-owego zespołu.

Final Fantasy VII jest fenomenem, który daleko wykracza poza swoją generację. Przez lata wokół gry narósł taki kult, że nawet ludzie nigdy w nią nie grających są w stanie twierdzić, że jest jednym z najlepszych tytułów w historii. Inni odczuwają pewien kompleks, iż nigdy nie poznali bliżej Clouda, Aeris czy Tify i patrzą z nadzieją na zbliżający się remake gry. Najnowsza 13-minutowa (sic!) reklama stara się oddać właśnie to uczucie. Pokazując jakieś 10 sekund gameplayu.


Polubiliście krótkie momenty, w których mogliście spotkać innych graczy podczas zabawy z Devil May Cry V? To świetnie się składa, ponieważ poniższy mody wprowadza możliwość przejścia większej części gry w kooperacji. Pobierzecie go z TEGO MIEJSCA.


Jesteście fanami Monster Huntera i macie pod ręką wolne 8,8 miliona jenów (ok.311 tysięcy złotych)? To świetnie się składa, bo firma jubilerska U-Treasure do spółki z Capcomem wyprodukowała figurki Rathiana, bestii dobrze graczom znanej. Pierwsza z nich, złota, waży ok. 600g i ma jakieś 7,5cm wzrostu. Druga – platynowa – ma ok. 15 cm wzrostu i wagę 840g. Obie można kupić w pakiecie za jedyne 16,5 miliona jenów (ok. 585 tysięcy złotych)

Jeżeli akurat wydaliście swoje kieszonkowe na kilogramowe momenty związane z Wiedźminem, dostępna jest również opcja budżetowa: srebrny Rathian za jedyne 880 tysięcy jenów (ok. 31 tysięcy złotych), dostępny w z odpowiednim pokryciem imitującym platynę bądź złoto.

Ale wiecie co? Wyglądają świetnie.


 

O tym, że w The Outer Worlds będzie można zabić dowolnego NPC-a, wiedzieliśmy chyba wszyscy. Ale żeby przejść całą grę bez zabijania kogokolwiek? No, to brzmi wreszcie interesująco.


Wszyscy płaczemy z powodu G2 i Jankosa (zaliczyli raczej umiarkowanie udany występ w finale), ale cóż, taki jest już e-sport. Na pocieszenie (jeżeli ktoś lubi taki gatunek muzyki): nowy utwór LoL-owego zespołu True Damage.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 12 listopada 2019, 18:13   gimemoa
"umiarkowanie udany występ w finale" - nazywajmy rzeczy po imieniu. Dali ostro tylnej części ciała.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z