Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Do obgadania] Czy kupiłbyś Google Stadię...

Voxpopuli czwartek, 14 listopada 2019, 16:00 O grach inaczej

...gdyby była dostępna w Polsce?

Już 19 listopada swoją premierę ma konsolo-usługa Google'a. Stadia na start dostępna będzie jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Szwecji, Danii, Belgii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Norwegii, Finlandii i Irlandii. Kiedy platforma zawita do Polski? Na ten moment nie wiadomo.
 

Edycja startowa Stadia Premiere Edition kosztuje w tym momencie 129 euro. W tej cenie dostajemy dedykowanego pada, przystawkę Chromecast Ultra i trzymiesięczny abonament Stadia Pro. Później trzeba bedzie płacić ok.10 euro miesięcznie, w zamian otrzymując streaming w 4K i 60 fpsach.

Zważywszy na wszystkie opłaty, gdyby Stadia byłaby dostępna w naszym kraju, zdecydowalibyście się na kupno?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 listopada 2019, 17:00   DeeJayHMC
Zapłacić około 500zł za przystawkę a potem prawie 500zł rocznie za samą możliwość grania? Plus do tego gry? I jeszcze być uzależnionym od kaprysów łącza internetowego. To już taniej konsola wychodzi. A w dłuższym okresie czasu to i PC się zwróci. Ja podziękuję. Jestem fanem urządzeń na których mogę zawsze pograć offline. Także takiej usłudze mówię stanowcze nie.
piątek, 15 listopada 2019, 11:28   szydl0
Nie. Nie lubię idei abonamentów i stałego uzależniania się od firm. Wolę kupić i mieć na zawsze, niż stale musieć płacić za dostęp. Abonamenty są korzystne dla firm i korporacji, dlatego przecież dążą do usilnego ich wprowadzania, by zarabiać więcej i mieć stały, stabilny dochód.
piątek, 15 listopada 2019, 9:09   sal371
Z moim internetem to zakup cyfrowo jakiejkolwiek gry która waży kilkadziesiąt gigabajtów to debata na kilka godzin, czy się w ogóle opłaca, a co dopiero streamowanie sobie gier..
piątek, 15 listopada 2019, 1:59   Kiema
Tak! Mam przyjemność aktualnie mieszkać w Kanadzie gdzie będzie dostępna i praktycznie od początku wspieram Stadie jako Founder. Patrzę na to jak na projekt kickstarterowy, a aktualny lunch 19 listopada traktuje jako Early Access (i sam google chyba też)
@Bluearga Stadia będzie darmowa. Jedyny wymóg to kupno gier. Edycja Founder / Premiere daje pada, chromecasta, 3 miesiace abonamentu i jakieś pomniejsze perki.
piątek, 15 listopada 2019, 1:18   Fallschirmjager
W ciemno nic się nie kupuje, trzeba czekać na recenzje. Może się uda, choć jestem sceptyczny. Już dużo Amerykanów nie spełnia podstawowych wymagań jak łącze - wsie, miasteczka itp. mają słaby net, to w miastach się ma te 600 Mb/s. Docelowi klienci kręcą nosem, chyba Upper Echelon Gamers coś o tym wspominał.
czwartek, 14 listopada 2019, 23:26   Angrenbor
Nope
czwartek, 14 listopada 2019, 22:42   Bluearga
Wut, a to nie miała ona być darmowa? A tu na dzień dobry jakieś 130 euro i obowiązkowy abonament? Przecież za same gry będzie trzeba jeszcze płacić... No sorry, ale tak się nie będziemy bawić :D
czwartek, 14 listopada 2019, 19:37   kebabkilla1
Ja tak. Wprowadzam minimalizm w życie i to by mi pomogło.
czwartek, 14 listopada 2019, 19:04   SerwusX
Nie. Ja przechodzę wiele gier naraz i uzależnianie się od abonamentu na dłuższy czas, żeby przejść chociaż jedną, jest bez sensu. Poza tym jakoś nie wierzę w tą płynną rozgrywkę, komputer mam, masę starszych i nowszych tytułów też. Starczy mi jeszcze na kilka lat.
czwartek, 14 listopada 2019, 18:46   czarny7777777
oczywiście ze bym korzystał mój komputer ma juz 3,5 roku teraz aby grac w najnowsze gry na full ustawieniach musiał bym wydać z 5k czyli to jest ponad 10 lat korzystania z Google Stadia jedyny minus jaki widze to mała ilosc obsługiwanych gier tu sie musza duzo poprawic aby ta usługa była w pełni funkcjonalna a nie tylko wykupowana na czas gier AAA które akurat obsługuje

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z