Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Za kółkiem Drakula siedzi, z Disneyem nasi sąsiedzi

Witold piątek, 8 listopada 2019, 18:00 News

Malezja ważnym punktem na growej mapie świata, Disney+ w Europie, Tetris 99 z Pokémonami, gra na podstawie Jumanji oraz fragment Rumunii z dodatku do Euro Truck Simulator 2.

Wygląda na to, że Malezja staje się dla naszej branży mini Doliną Krzemową. Larian potwierdził dziś, że otwiera tam swój piąty już oddział, a Sony ogłosiło, iż w przyszłym roku powstanie tam kolejne studio PlayStation. Państwo to w ostatnim czasie stara się przyciągać inwestorów z całego świata i jak widać, wychodzi mu to całkiem nieźle.


Disney+ 31 marca zaznaczy aktywniej swoją obecność w Europie. Firma poinformowała, że tego dnia pojawi się w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii oraz Włoszech. A także w innych krajach, jednak na kolejne ogłoszenie musimy poczekać. W końcu dlaczego pod „and more” nie miałaby się kryć Polska?


Tetris 99 po raz kolejny krzyżuje swoje drogi z inną marką od Nintendo. Tym razem z Pokémonami z okazji zbliżającej się premiery Sword oraz Shield.


Dziś na rynek trafiło Jumanji: The Video Game. Ponieważ oglądałem tylko pierwowzór z Robinem Williamsem, nie będę się wypowiadać o jakość nowych filmów. Mogę za to w ciemno stwierdzić co innego: gra na ich podstawie nie jest dobra.


Nie wiem, ilu z was ceni sobie Euro Truck Simulator 2, ale wiem, że ta grupa z niecierpliwością czeka na dodatek Road to the Black Sea dodający do gry obszary Rumunii, Bułgarii oraz europejskiej części Turcji (wraz ze Stambułem). Tym razem możemy przyjrzeć się bliżej małemu fragmentowi ojczyzny Cioran.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 8 listopada 2019, 20:15   zadymek
Animacje walki tak niemrawe jak w Avengers-ach. Mam nadzieję, że TO się nie rozprzestrzenia!
piątek, 8 listopada 2019, 18:09   lukegaX
Jak coś to Jumanji 2 jest całkiem fajnym filmem.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
0

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
13

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Po prostu – myśl. Nie tylko dziś.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z