Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Grzeczny się Mario czerwieni, Zespół R w twojej kieszeni

Witold czwartek, 7 listopada 2019, 18:00 News

Teamfight Tactics z nowymi postaciami, cenzura w Super Smash Bros. Ultimate, Zespół R w Pokémon GO, Doom w stylu Borderlands (tj. jako loot shooter) oraz zestawy kolekcjonerskie remasterowanej kolekcji Mass Effecta (nieistniejącej).

Od wczoraj w Teamfight Tactics dostępna jest nowa rotacja postaci. Jej tematem są żywioły, a wraz z nią pojawi się sporo bohaterów wcześniej w tym trybie niewidzianych (chociażby Yorick czy Nasus). Więcej na temat nowych klas czy rodzin przeczytacie TUTAJ.


Podczas wczorajszej prezentacji Terry'ego Bogarda w Super Smash Bros. Ultimate reżyser gry, Masahiro Sakurai, zdementował plotki twierdzące, że do produkcji Nintendo trafi Mai Shiranui z Fatal Fury. Jak powiedział:

Super Smash Bros. Ultimate jest przeznaczone dla grzecznych chłopców i dziewczynek w bardzo różnym wieku.

Patrząc na Mai, łatwo zrozumieć, co twórca miał na myśli (googlujecie na własną odpowiedzialność). Z drugiej strony – czy w tej samej grze nie występuje przypadkiem nieprzesadnie się mitygująca Bayonetta?


Zespół R powraca do Pokémon GO! Tym razem z największym arcyłotrem wszech czasów: Giovannim.


Do internetu trafił mod upodobniający stareńkiego Dooma do... Borderlands. Tzn. pod względem rozgrywki. BorderDoom wprowadza całą masę nowych broni charakteryzujących się losowymi statystykami. Dostaniemy również ekwipunek czy system levelowania.

Mod można pobrać za pomocą linku poniżej:


Szczęśliwego N7 Day! Z tej okazji FakesForge postanowiło się nieco nad nami poznęcać i stworzyło takie oto dzieło:

Ach, aby nie zapeszyli.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z