Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Filmowy Mario to piekło; tym razem nic nie wyciekło

Witold środa, 6 listopada 2019, 18:00 News

Zagionione materiały z filmu „Super Mario Bros.”, klimatyczny retro-horror, premiera karcianki w świecie „Władcy Pierścieni” i porównanie postaci z Overwatcha i Overwatcha 2.

Pamiętacie film „Super Mario Bros.”? Nie? Och, wy szczęśliwcy. Dzieło to charakteryzowało się niezwykle oryginalnym podejściem do pierwowzoru i – delikatnie mówiąc – nie najwyższej jakości wykonaniem. Po latach znaleziono zaginione wycięte ujęcia z tej produkcji, a dziś możemy zobaczyć jedno z nich (oczywiście we wczesnej wersji, ale uwierzcie – w kinie nie prezentowałoby się to lepiej). Dla tych, którzy nie oglądali całości, może to być świetna zachęta, by nigdy tego nie robić. I tak, na ekranie widzicie Mario, Luigiego i Koopę.


Mogliście przegapić zapowiedź (ja przynajmniej przegapiłem) nowego retro horroru FAITH: The Unholy Trinity. I jeżeli na co dzień nie jestem ogromnym entuzjastą żadnej z tych rzeczy, tak poniższy zwiastun robi na mnie wrażenie. Już teraz można zresztą zagrać w demo – o tutaj.


Po cichu, tak, aby nikogo nie zaniepokoić, zadebiutowało właśnie na konsolach The Lord of the Rings: Adventure Card Game. Produkcja dostępna jest też od jakiegoś czasu na Steamie.


Chociaż mogliście spokojnie sprawdzić to na oficjalnej stronie produkcji, niezawodny Cycu1 was wyręczył – oto porównanie wszystkich zaprezentowanych do tej pory modeli postaci z Overwatcha 2 z tymi z „jedynki”:


Dawno nie było nic Super Smash Bros. Ultimate, prawda? To łapcie dłuuugie wideo z nową postacią, Terrym Bogardem z Fatal Fury.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 6 listopada 2019, 18:11   deanambrose
Ciekawe czy jak Witoldowi skończą się rymy to zaczną się zadymy?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z