Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Do przegadania] Czy Diablo IV będzie nowym otwarciem?

Voxpopuli czwartek, 7 listopada 2019, 16:10 News

Ciągłe połączenie z siecią, otwarty świat z innymi graczami i... mikropłatności. Co wy na to?

Podczas BlizzConu fanom wynagrodzony został ubiegłoroczny zawód w postaci mobilnego Diablo Immortal – pierwsze zapowiedzi Diablo IV zostały przyjęte entuzjastycznie. A wy jak zapatrujecie się na najnowszą odsłonę kultowej serii Blizzarda?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 9 listopada 2019, 2:17   arianrod
@Azaraphiel
Zapomniałeś dodać "Oh, wait..." :)
piątek, 8 listopada 2019, 11:07   Twardykolo
Zostawcie w spokoju to ciągłe połączenie z siecią, bo Diablo 3 też to miało. Z mikropłatnościami tak samo, co prawda nie było ich na rynku EU, ale w Chinach już tak, wystarczy w YouTube wpisać "diablo 3 china store", co ciekawsze przedmioty kosmetyczne z chińskiego rynku były często ładniejsze od przedmiotów z wersji innych regionów (chociaż były to w dużej mierze zmienione kolorystyczne wersje pozostałych przedmiotów kosmetycznych, ale były też nie występujące w innych regionach).
piątek, 8 listopada 2019, 10:05   taz159357
@Musazichle Do kampanii w SC2 także wymagany jest Internet z prostej przyczyny, bez połączenia z siecią nie uruchomisz gry.
piątek, 8 listopada 2019, 9:48   Azaraphiel
Wole Diablo 4 niż ciągłe połączenie z siecią, zamknięty świat i mikropłatności w Path of Exile.
piątek, 8 listopada 2019, 7:47   Memotimer
Po zeszłorocznym blamażu i tegorocznych kontrowersjach przestały mnie interesować jakiekolwiek wiadomości od Blizzarda. Mogą to zmienić tylko zachwyty fanów po premierze D4 (bo to jedyna gra od nich która mnie jeszcze interesuje). Niemniej filmiki robią pierwszorzędne :)
czwartek, 7 listopada 2019, 21:15   alistair80
Oczywiście nie jestem święty, sam popełniłem taką głupotę raz czy drugi, ale to naprawdę ryzykowne. Tak nie powinno być, ale jest to nieuniknione, twórcy i wydawcy mają to koncertowo gdzieś. Normą powinno być odczekanie przynajmniej z dwa miesiące i przede wszystkim czytanie recenzji i opinii innych graczy. A ludzie kupują tuż po premierze, bo muszą mieć grę tu i teraz. Szkoda kasy.
czwartek, 7 listopada 2019, 21:12   MasterofWar
Niestety ja jestem zawiedziony. D4 prezentuje się jako zlepek D3 i D2. Nic wiecej. Od Blizza i dewelopingu który trwa tyle lat spodziewałem się nowej jakości i rozwiązań. Kroku na przód. Narazie nie wygląda to na nic wiecej, niż dodatek do D3 z mroczną stylistyka.
czwartek, 7 listopada 2019, 21:11   alistair80
W sumie to nie wiem czy obecnie wychodzą jakieś gry, w które większość graczy może spokojnie pograć? Mam na myśli błędy. Szczerze w to wątpię, więc nawet jeśli serwery na początku nie będą wyrabiały, to z czasem sytuacja raczej się znormalizuje. Im większe gry, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia błędów. A błędy tuż po premierze to niestety jest w obecnych czasach norma. Samo kupowanie gier tuż po premierze jest zwyczajnie głupie.
czwartek, 7 listopada 2019, 20:49   2real4game
Czyli zapowiada się trochę na to, czego oczekiwano po D3.@rogier66 - nie będzie.
czwartek, 7 listopada 2019, 19:41   Muidus
ten blizzard to taki Activision

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
0

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z