Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Alien Isolation: Przestraszycie się nowego gameplayu na Switcha? [WIDEO]

Kaladin czwartek, 31 października 2019, 19:06 News

Ksenomorf znów atakuje.

Jeśli myśleliście, że przygoda na stacji Sewastopol już się zakończyła, to twórcy Alien Isolation twierdzą, że nie powiedzieli jeszcze w tej kwestii ostatniego słowa. Gra, oryginalnie wydana w 2014 roku, po prawie pięciu latach zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch.

Co prawda dokładnej daty premiery jeszcze nie podano, ale SEGA twierdzi, że w kosmos wyruszymy na pewno jeszcze w tym roku. Produkcja skorzysta z żyroskopowego celowniczka oraz opcji HD Rumble, a każdy kto zakupi wersję na Switcha dostanie w pakiecie siedem dodatków. I to nie byle jakich, bo w pakiecie jest również DLC "Last Survivor", czyli rekonstrukcja ostatniej misji Ellen Ripley z filmu "Obcy - ósmy pasażer Nostromo". Tak prezentuje się udostępniony zwiastun:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
4

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
1

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z