Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Modern Warfare – Wersji cyfrowej na PS4 nie kupimy w Rosji

Wokulski środa, 23 października 2019, 22:06 News

Oficjalny powód nie jest znany, ale po kuluarach krążą plotki…

Klamka zapadła: Sony zdecydowało, że nie zamierza sprzedawać nadchodzącej gry Activision za pośrednictwem rosyjskiego PlayStation Store. Dziwna decyzja została upubliczniona za pośrednictwem wschodniego Twittera producentów PS4. Następnie wieści zostały potwierdzone przez Activision.

Drapiąc się po głowach z zastanowienia i otwierając treść komunikatu dowiadujemy się, że:

Call of Duty: Modern Warfare to gra, która została stworzona z myślą o zaoferowaniu wiernym fanom rozrywki i wciągającej, dobrze opowiedzianej fabuły. Sony Interactive Entertainment podjęło decyzję, aby nie sprzedawać Modern Warfare za pośrednictwem rosyjskiego Sklepu Playstation.

O co chodzi? Chyba wciągająca narracja i rozrywka to nie jest powód, aby wycofywać grę ze sklepów? Oficjalna motywacja nie została upubliczniona, aczkolwiek spekuluje się o fabule mogącej urazić wschodnich sąsiadów. Znane jest bowiem, że Rosja została w najnowszej produkcji przedstawiona jako jeden ze „złych” (co nie jest z drugiej strony nowością w serii), a do tego ujawniono, że [SPOILER] podczas jednej z kontrowersyjnych scen przyjdzie nam zabić rosyjskiego żołnierza rękami małego dziecka. [KONIEC SPOILERA]

Egzotyczności decyzji Sony dodaje fakt, że gra będzie nadal możliwa do zakupu w wersji pudełkowej oraz pozostanie w normalnej dystrybucji na każdej innej platformie – czyli Xboksie oraz komputerach PC.

Call of Duty: Modern Warfare to kolejna odsłona hitowej franczyzy. Fabuła, traktująca o okrucieństwie oraz bezsensie wojny zostanie połączona z przełomową dla serii grafiką opartą o fotogrametrię. Premiera tytułu 25 października 2019.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 24 października 2019, 14:05   fanboyfpsow
hmm czyli zapewne będzie wątek Rosyjski w Kampanii. Właśnie się zastanawiałem czy wprowadzą Rosjan do kampani o sryr.... o WŁadykstanie czy jak się to fikcyjne państwo w codzie nazywa.
czwartek, 24 października 2019, 9:49   plesniak
@BigBoss88 Mnie to obchodzi.
W przypadku dalszych pytań polecam się na przyszłość
czwartek, 24 października 2019, 9:29   BigBoss88
Kogo to obchodzi?

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym roku World of Tanks, niezwykle popularna gra free-to-play online, obchodzi swoje 10. urodziny. Świętowanie trwa już dobre pół roku i powoli zbliża się do końca, jednak wciąż jest czas, by... zgarnąć kilka prezentów!

Komentarzy:
11

Mitologia grecka, legendy arturiańskie i płaska Ziemia.

Komentarzy:
4

Z udostępnionych gier ograłam tylko osiem, bo na więcej nie miałam czasu, ale znalazły się wśród nich perełki. W dodatku pełne wersje wszystkich poniższych gier zadebiutują jeszcze w tym roku, a dema nadal możesz pobrać ze Steama!

Komentarzy:
0

Jeśli wybierasz się w podróż, niech będzie to podróż długa.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z