Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT„Cowboy Bebop": Prace nad serialem wstrzymano na 7 do 9 miesięcy

Kaladin niedziela, 20 października 2019, 13:12 News

Poważny wypadek na planie.

Już prawie rok minął od ogłoszenia przez Netfliksa planów przeniesienia anime „Cowboy Bebop" do aktorskiego świata. Mijały miesiące, poznaliśmy już obsadę, a prędkość kręcenia produkcji dawała duże nadzieje, że zadebiutuje ona na poczatku 2020 roku. Nic z tego jednak - poważny wypadek na planie wydłuży prace na serialem o co najmniej 7 miesięcy.

Jak donosi portal Deadline, odtwórca głównej roli, John Cho, nabawił się kontuzji kolana. Źródła portalu podają, że do zdarzenia doszło dwa tygodnie temu, podczas kręcenia rutynowych scen na planie w Nowej Zelandii. Wypadek był na tyle poważny, że aktor musiał przejść specjalistyczną operację w Los Angeles. Przerwa w zdjęciach potrwa od 7 do 9 miesięcy, a producenci ustalą nowy grafik, kiedy diagnozy lekarzy pozwolą określić, kiedy John Cho będzie mógł wrócić do pracy. Na szczęście, według źródeł portalu, Netfliks nie zamierza rezygnować z aktora i woli poczekać z premierą serialu, niż szukać nowego odtwórcy głównego bohatera.

Dbając o parytet dobrych wiadomości, zobaczcie za to, jakiego uroczego jegomościa korporacja zatrudniła do roli superinteligentnego psa Eina:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 21 października 2019, 20:24   Raf99
Netflix zrąbie to i tak jak zwykle.
niedziela, 20 października 2019, 22:23   stefan
Nie ma czym się podniecać, przypominam tylko co netflix oddalił z death notem xD
niedziela, 20 października 2019, 15:47   gamingman21
Pierwszy raz czytam że taki projekt jest robiony, a wydawało mi się że anime było całkiem popularne w swoim czasie, dziwne.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
4

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z