Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Stranger Things 3 z rekordowym wynikiem

Witold czwartek, 17 października 2019, 12:15 News

„Dom z papieru” również poradził sobie lepiej niż dobrze.

Mimo że ostatni sezon serialu braci Dufferów nie każdemu się spodobał (chociaż dla mnie np. był lepszy niż drugi), to większość widzów i tak cieszyła się niezmiernie z możliwości powrotu do Hawkins w stanie Indiana. Niezależnie od tego, czy bawili się dobrze, czy może nieco mniej, to i tak wszyscy przyczynili się do ogromnego sukcesu lipcowej premiery.

Netflix pochwalił się bowiem, że „Stranger Things 3” w ciągu pierwszego miesiąca jego obecności na platformie obejrzały 64 miliony widzów (tzn. profili wchodzących w skład konta). Jest to wynik rekordowy nie tylko dla samego serialu, ale i wszystkich produkcji firmy: drugie miejsce zamuje „The Umbrella Academy” z 45 milionami. Nikogo chyba teraz nie dziwi, że w drodze jest już sezon czwarty. Warto zaznaczyć, że za widza uznawany jest każdy, kto obejrzał ponad 70% chociaż jednego odcinka (chociaż 18 milionów osób ukończyło całość jeszcze w pierwszym tygodniu od premiery, więc nie jest tak, że np. ludzie masowo się odbili od „trójki”).

Zresztą ostatni kwartał w ogóle był dla firmy całkiem udany: baza użytkowników w ostatnim kwartale wzrosła do 158,33 milionów ludzi na całym świecie. Zasługę miały w tym z pewnością również inne seriale: np. trzeci sezon hiszpańskiego „Domu z papieru” przyciągnął do siebie w pierwsze cztery tygodnie aż 44 miliony osób (dzięki czemu jest najpopularniejszym serialem nieanglojęzycznym platformy).

Mimo że wyniki Netfliksa robią wrażenie, być może już niedługo nieco się pogorszą. W końcu konkurencja poczyna sobie coraz śmielej (Amazon Prime Video stworzyło chociażby świetnie przyjęte „The Boys”), a już zaraz na rynku pojawi się gracz wagi ciężkiej: Disney+. Obawiam się, że tutaj nawet sam „Wiedźmin” sprawy nie uratuje. Chociaż kto wie, poczekajmy może do kolejnego zwiastuna.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 18 października 2019, 11:26   batnam
Dom z papieru sezon 3 - tragedia - odgrzewane na szybko pół kotleta, na drugie pół trzeba poczekać...
czwartek, 17 października 2019, 18:13   deanambrose
La Casa de Papel >>>>> Stranger Stephen King.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z