Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Terminator: Dark Fate – Sarah Connor nie cacka się nawet przez chwilę [WIDEO]

Witold wtorek, 15 października 2019, 14:56 News

Obyś nie był żadną maszyną, bo w przeciwnym razie...

Jak widać nie wystarczy zapobiec „Dniu Sądu”, żeby zasłużyć na odrobinę spokoju. Już wcześniej widzieliśmy zresztą, że Sarah nie jest z tej sytuacji przesadnie zadowolona i najchętniej w anarchoprymitywistycznym duchu pozbyła się z naszych domów wszelkich tosterów, lodówek czy ekspresów do kawy – słowem wszystkiego tego, co w przyszłości może zbuntować się przeciw ludzkości.

Nowy zwiastun „Mrocznego Przeznaczenia” (może raczej „zwiastunik”) pokazuje wyraźnie, że nie znajdziemy w świecie lepszej do tego osoby. Co tylko doda smaczku jej współpracy z granym przez Arnolda Schwarzeneggera T-800.

Terminator: Dark Fate na ekranach kin pojawi się już 1 listopada. Jeżeli jednak wolelibyście stanąć po drugiej stronie barykady, to w nowym Mortal Kombat od niedawna możemy wcielić się w legendarnego T-800.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 16 października 2019, 13:17   thaaetly
@PanMianDa No tak, pamięć już nie ta co kiedyś, co nie? ;)
środa, 16 października 2019, 10:07   ciapekszef
F.E.A.R.
środa, 16 października 2019, 9:52   Smuggler
Swoja driga uderzenie bazooki powinno przepalic terminatora, bo glowica pocisku jest kumulacyjna a nie balistyczna/kinetyczna.
wtorek, 15 października 2019, 20:32   Fallschirmjager
Ja tam już zwyczajnie nie oglądam dzisiejszych filmów, chyba że właśnie takiego Jokera, który odbiega od dzisiejszych trendów lub filmy z lat 80-2010 z wyjątkami. Seriali też, bo Game of Thrones zawiódł prawie wszystkich a Stranger Things zaczął ssać. Nie chcę się zawieść na The Expanse, poczekam aż wyjdzie cały 4 sezon i opinie. Pamiętam jeszcze całego uchrzanionego we krwi Johna McClane'a z jedynki i jego kolegę Zeusa z trójki i te niecenzuralne słowa; dziś jest R13.
wtorek, 15 października 2019, 18:45   PanMianDa
@Chapka PS żeby nie było, to żadna obraza, młodość to nie wada
wtorek, 15 października 2019, 18:45   PanMianDa
@Chapka No patrz, a ja je pamiętam. Może za młody jesteś ?
wtorek, 15 października 2019, 18:13   CzlowiekKukurydza
@Memotimer Dokładnie. Przed Terminatorem się ucieka, a on sam nie walczy, nie rzuca po ścianach, tylko łamie kark, wyrywa serce, itd.
wtorek, 15 października 2019, 17:50   Dantes
Normalnie tragedia nikt nie potrzebuje oglądać kolejnego słabego filmu bazującego na znanej dobrej marce, magia Hollywood dawno wyparowała.
wtorek, 15 października 2019, 17:40   Chapka
PanMianDa - nie chcę Cię zmartwić, ale takich czasów nigdy nie było.
wtorek, 15 października 2019, 17:23   PanMianDa
Zastanawiam się czy jest jeszcze szansa żeby powróciły stare dobre czasy kiedy filmy były filmami i idioci z prawej i z lewej nie próbowali w nie wkładać swojej durnej ideologii, a komentarze dotyczyły filmów a nie tego czy jednemu głupiemu prawakowi przeszkadza silna kobieta, albo drugiemu głupiemu lewakowi przeszkadza że w filmie historycznym o średniowiecznej europie nie ma czarnoskórych.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
4

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z