Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Twórcy H1Z1 zwalniają kolejne osoby

Kaladin sobota, 12 października 2019, 19:41 News
PC

Powód? "Wyrównywanie zasobów".

Choć Planetside Arena od jakiegoś czasu już śmiga na Steamie, to premiera gry nie obyła się bez problemów i kontrowersji. Mowa tutaj chociażby o dużym opóźnieniu i anulowaniu zamówień przedpremierowych. Dodatkowo, twórcy gry, Daybreak Games, musieli stawić czoła medialnej burzy, gdy w grudniu zeszłego roku studio zwolniło ponad 60 pracowników. A kiedy wszystko wydawało się już w porządku, kolejna tura zwolnień rozgrzała serwisy informacyjne.

Okazało się, że grono, byłych już, pracowników studia postanowiło się tym faktem "pochwalić" w mediach społecznośicowych. Afery nie udało się wyciszyć i Daybreak musiało opublikować specjalną notkę z wyjaśnieniami. Notka potwierdza, że w studiu rzeczywiście dokonano zwolnień (aczkolwiek nie precyzuje ich liczby). Wszystko w celu zoptymalizowania struktur, wyrównywania zasobów oraz "wspracia długoterminowej wizji przyszłego rozwoju". Tłumacząc to na prostszy język: studio przekształca się wewnętrznie w oddzielne zespoły, co ma lepiej podkreślić doświadczenie pracowników i ich zaangażowanie w produkowane gry. Daybreak zapewniło, że robi wszystko, co może, żeby jak najbardziej pomóc zwolnionym pracownikom.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 13 października 2019, 12:01   Marcin2796
Nie dodali, że zwolnili ludzi w dzień "Przyprowadź swoją córkę do pracy". Naprawdę dobry ruch...

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę. Nawet 9kier raz na jakiś czas odpala mainstreamowe gry.

Komentarzy:
1

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
29

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z