Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Killer Queen Black: Arcadowa strategia dla 8 osób? Ależ proszę bardzo! [WIDEO]

Kaladin sobota, 12 października 2019, 19:05 News

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest mieć własny ul?

Pewnie nie słyszeliście, ale wczoraj swoją premierę miała Killer Queen Black. A jeśli od jakiegoś czasu szukacie strategicznego tytułu, w który można klikać z paczką kumpli, dlaczego by nie dać szansy tej arcadowej strategii dla ośmiu osób?

Nie da się ukryć, że produkcja nastawiona jest głównie na kooperację. Gracze dzielą się na drużyny i rozgrywają mecze na jednej z sześciu symetrycznych map. Każda drużyna ma swój własny ul, a walczymy o rozsiane po całej planszy jagody. Wygrać można na trzy sposoby: zebrać wszystkie dostępne jagódki, zabić trzy razy królową przeciwnika lub dostać się do środka jego ula. Zaczynamy jako bezbronny robotnik, ale w miarę zdobywania coraz większej ilości jagód, można inwestować w drzewka rozwoju, które pozwalają na odblokowanie przydatnych ulepszeń. Koniec, końców praktycznie każdy kończy z latającymi pszczołami, z mieczami albo karabinami laserowymi. Brzmi dość szalenie.

Wersja dla komputerów jest już dostępna na Steamie. W tytuł zagrają również użytkownicy Switcha, a Killer Queen Black wyjdzie na niego już 25 października. Jeśli mój opis tytuł nie zachęcił was wystarczająco, to może zrobi to wideo udostępnione przez twórców z okazji premiery?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę. Nawet 9kier raz na jakiś czas odpala mainstreamowe gry.

Komentarzy:
1

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
29

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z