Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Paladins: Nowy czempion to demon z piekła rodem [WIDEO]

Kaladin czwartek, 10 października 2019, 17:42 News

Zadrżycie na dźwięk jego imienia...

Czy po ostatnich kontrowersjach związnych z Blizzardem, gracze zwrócą swoją uwagę na największego konkurenta Overwatcha, Paladins? Jest to bardzo możliwe, zwłaszcza, że gra już niedługo wzbogaci się o kawał nowej treści. Zgodnie z zapowiadanym wcześniej planem, kolejnym bohaterem (po Io, księżycowo-wilczym supporcie) będzie tank – Raum, Gniew Otchłani.

Raum to czempion z bazowym życiem wynoszącym 4500 punktów. Demon w walce posługuje się minigunem, który rozdrabnia dusze jego wrogów na małe fragmenty. Jego pierwsza umiejętność, Soul Harvest, pozwala zebrać unoszące się w okolicy skrawki i zamienić je w tarczę. Bazowa umiejka da 1500 punktów tarczy, do tego 200 od każdego zebranego fragmentu duszy. Strzał alternatywny Rauma pozwala maksymalnie rozpędzić miniguna i nie zużywa amunicji przez trzy sekundy.

Za pomocą Juggernauta tank rozpędza się i biegnie, zadając 700 punktów obrażeń i roztrącając przeciwników. Umiejętność ostateczna Rauma to Cataclysm – demon uderza kopytem w ziemię, wysyłając falę zadającą 999 punktów obrażeń i ogłuszającą wrogów.

Hi-Rez udostępnił też krótką historię bohatera i filmik, które przedstawiają się następująco:

Wszyscy drżą na samą wzmiankę jego imienia. On jest gniewem, on jest wściekłością. To Raum, Gniew Otchłani. Napędzany nieustającym konfliktem w Otchłani, ma tylko jeden cel - unicestwienie. Walczył i triumfował nad każdą istotą i niszczył każdą duszę, która stała na jego drodze. Pozostało niewielu, którzy byli w stanie przykuć jego uwagę. Ale został wezwany do Królestwa, żyznej ziemi pełnej nowych ofiar, których dusze tylko czekają na jego żniwa.

Przy okazji dowiedzieliśmy się tematu przewodniego nowego battle passa. Wygląda na to, że aktualnych piratów zastąpi Dziki Zachód. Oczywiście, oprócz standardowych korzyści w postaci zbierania elementów kosmetycznych, twórcy przygotowali zestaw nowych skórek dla kolejnych postaci. Możecie więc zdobyć nowy wygląd dla Strixa, Lexa, Khana oraz Tyry. Zapowiadane zmiany pojawią się na serwerach gry w listopadzie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 12 października 2019, 0:45   Wizardius
czekanko :D

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę. Nawet 9kier raz na jakiś czas odpala mainstreamowe gry.

Komentarzy:
1

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
29

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z