Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] W Halloween same eventy, dla graczy to jak prezenty

Witold czwartek, 10 października 2019, 18:00 News

Charytatywny Bieg Gnomów w World of Warcraft, maciupki fragment nowego Story of Seasons, halloweenowa zabawa w Rocket League (w parze ze Stranger Things) i Sea of Thieves (tutaj zaś też kilka słów o prywatnych serwerach), poduszka ze Skyrimem oraz wycieki dotyczące kolejnego bohatera w Apex Legends.

Już 12 października w World of Warcraft ruszy 10 charytatywny Bieg Gnomów. Podczas tego oddolnego wydarzenia społeczność z amerykańskiego serwera Scarlet Crusade wciela się w gnomy i masowo rusza z Dun Morogh (w którym to rasa ta zaczyna swoją przygodę) do położonego dalek ona południu goblińskiego Booty Bay. Rzecz jasna – na piechotę. Akcja ma na celu popularyzację problemu raka piersi, a w jej trakcie zbierane są pieniądze na fundację The Pink Fund. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ, a za tydzień odbędzie się także pierwsza edycja classicowa.


Remake Harvest Moon: Friends of Mineral Town (tyle że pod nazwą Story of Seasons: Friends of Mineral Town, bo wiecie jak to z tymi Harvest Moonami jest) na krótkim fragmencie gameplayu prezentującym zwierzaki domowe (i pingwina). Jakieś to takie nieprzekonujące.


Halloween coraz bliżej, więc i pora na specjalne wydarzenia z tej okazji. Tym razem Rocket League, które w ramach swięta spotka się ze... Stranger Things! Już 14 października rozpocznie się Haunted Hallows. Że trochę bez sensu? Ten, mówimy o samochodach grających w piłkę, nie wiem, czy jest tu miejsce na sens.


Sea of Thieves pozwoli zakładać prywatne serwery (ale wbrew tematyce gry nie mówimy o pirackich serwerach), na których poszalejemy za znajomymi! Co prawda jeszcze na nie poczekamy, ale raczej krócej niż dłużej. A poza tym w nowym wideo od developerów możecie posłuchać o wydarzeniu w grze z okazji Halloween.


Mimo że nie jest to nic niezwykłego ani ważnego, rzecz ta opanowała internet i zyskuje coraz większą sławę. Mowa oczywiście o poduszce ze Skyrima. Żeby chociaż oficjalnej... No, ale warto docenić starania jednego z użytkowników Reddita, który wręczył poniższy przedmiot w prezencie przyjacielowi.


(Kliknij, aby powiekszyć)


Stary, dobry That1MiningGuy wykopał kolejne informacje dotyczące nowości w Apex Legends. O tym, że niejaki Revenant będzie najprawdopodobniej kolejną postacią w grze, plotkuje się już jakiś czas. Teraz dataminer opublikował zdjęcie, które ktoś rzekomo zrobił podczas wizyty u Respawn Entertainment (sam doradza zachować pewien sceptycyzm). Widać na nim planowane postaci (wśród nich obecny już w grze Crypto czy wspomniany Revenant) i... w sumie tyle. Ale przy okazji możemy zobaczyć, jak nowy bohater ma szansę wyglądać.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wiecie doskonale, który tytuł mam na myśli, prawda?

Komentarzy:
1

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« sierpień 2020
PWŚCPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31