Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Google Play Pass dostępne w USA, w subskrypcji m.in. Stardew Valley i Terraria [WIDEO]

Wokulski wtorek, 24 września 2019, 20:18 News

Ciężko nie odnieść wrażenia że przepustka nie aspiruje na razie do usługi premium, zawierającej jedynie najlepsze produkcje oraz obejmującej grającego iście kuratorską opieką.

Zapowiedziana w sierpniu Google’owa odpowiedź na Apple Arcade ujrzała właśnie światło dzienne. Użytkownicy Androida mogą od teraz w zamian za niewielką miesięczną opłatę zyskać dostęp do płatnych gier oraz aplikacji.

Co znajdziemy na liście liczącej sobie około 40 tytułów? Wzrok przykuwa niezastąpione Stardew Valley, Terraria, Game Dev Tycoon, Timbleweed Park oraz Limbo. Jak na sytuację przystało, nie mogło zabraknąć wszechobecnego Mini Metro i Momument Valley 2.

W puli znalazły się również aplikacje o zdecydowanie mniejszym splendorze –Star Wars: KOTOR, pełna wersja AccuWeather, CollageMaker czy narzędzie do spowalniania wideo.

Nowe programy mają lądować na liście co miesiąc, przy czym korporacja zastrzegła sobie prawo do ich wycofania. W takim wypadku będziemy mogli użyć płatnej gry „przez jakiś czas”. Brzmi to nieco nieprecyzyjnie. Czyżby plik .apk po prostu pozostawał na urządzeniu z powodu ograniczeń technicznych?

Jeśli wciąż was to nie zachęciło, to... wasza sytuacja nie ulega zmianie. Usługa została wyceniona na 4.99$/miesiąc oraz jest dostępna na razie jedynie na terenie USA. Po zakończeniu testów powinna zawitać na smartfony reszty świata. Pełną listę gier znajdziecie tutaj, a zwiastun prezentujemy poniżej:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Google,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z