Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gwint: Żelazna wola – Kolejny dodatek już w drodze [WIDEO]

Witold poniedziałek, 16 września 2019, 10:18 News

Klęknijcie przed waszym królem! … a który to? To już sami sobie wybierzcie.

Wiedźmińska karcianka ostatecznie chyba nieco rozczarowała CD Projekt Red. Po początkowym entuzjazmie wywołanym pewną aurą świeżości oraz skojarzeniami z trzecią odsłoną przygód Geralta gracze stracili serce do Gwinta. Z pewnością nie pomogła też pamiętna aktualizacja na premierę produkcji, która wywróciła dotychczasowe zasady do góry nogami, irytując w ten sposób wielu fanów tytułu. Nie znaczy to, że gra radzi sobie źle – po prostu nie odniosła sukcesu, na który liczyli jej twórcy.

Niezaprzeczalnie jednak możemy uznać 2019 za rok całkiem dla Gwinta udany. W końcu w trakcie jego trwania otrzymał on już dwa dodatki: Krwawą klątwę i Zakamarki Novigradu. Teraz zaś przyszła pora na kolejne rozszerzenie: Żelazną wolę.

Jak widzicie, Król Radowid powraca i nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni. Dodatek przyniesie więc 80 nowych kart (w tym 21 neutralnych) i przede wszystkim powrót mechaniki pancerza (usuniętej wraz z premierowym patchem). Pojawi się też możliwość wspierania naszych jednostek poprzez Ochronę, a także obrona całej linii dzięki Obrońcom (coś jak Prowokacja z Hearthstone'a tylko dla danego szeregu).

Żelazna wola trafi do gry 2 października.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 16 września 2019, 15:29   Paffcioo
@gamingman21 Nie.
poniedziałek, 16 września 2019, 15:12   gamingman21
Down bo straciła to coś co miała podczas bety, upodobniła się do hearthatona i innych karcianej na rynku. Po co grać w nudnego gwinta skoro mamy rngstona.
poniedziałek, 16 września 2019, 13:59   mandragora
Ja odpadam. Brałem udział w betatatestach, ale po wywróceniu kart i zasad do góry nogami odpuściłem. Próbowałem ostatnio pograć i nie mogę polubić tej gry.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

A i tak najwięcej emocji wywołał we mnie Saper.

Komentarzy:
2

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
5

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
4

Trwalsze niż ze spiżu. Z R’lyeh, przez Avalon, aż do Osaki.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z