Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Jedni po twarzach się tłuką, inni zajęci nauką

Witold piątek, 13 września 2019, 18:00 News

Dzisiaj bijatykowo: nowe twarze w Samurai Shodown, Dragon Ball FighterZ i Tekkenie 7. Oprócz tego Star Wars Pinball, Microsoft Flight Simulator oraz Rainbow Six Siege.

Ej, wszyscy go chyba przegapiliśmy, ale wczoraj wypadł... no, trudno stwierdzić co, bo nazwę National Video Games Day jedni tłumaczą jako Międzynarodowy dzień gier wideo (ciut bezsensownie, przyznacie), inni jako po prostu jako Dzień gier wideo (to z kolei jest całkiem sprytne). Tak czy owak: wszystkiego najlepszego.


Dzisiaj premierę na Nintendo Switch ma Star Wars Pinball autorstwa specjalistów z Zen Studios. Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem, możecie najpierw obejrzeć długi gameplay prezentujący wszystkie dostępne w grze stoły.


 

Do obsady Samurai Shodown niedługo dołączy kolejna postać – Shizumaru Hisame. Dostępny za darmo wojownik pojawi się w grze 16 września. Możecie zobaczyć go w akcji na ponad godzinnym filmie przedstawiającym rozgrywkę w jego skórze.


Również w Dragon Ball FighterZ wzbogaci się niedługo o Gogetę w wersji Super Saiyan Blue. Na Tokyo Game Show 2019 zaprezentowano go w akcji:


Aby fani Tekkena nie czuli się pokrzywdzeni, wspomnę również o tym, że w „siódemce” zadebiutowała Zafina (dostępna także w ramach trzeciej przepustki sezonowej).


Mimo że jestem świadomy, iż nowy Microsoft Flight Simulator nie jest może niecierpliwie wyczekiwany przez większą część growej braci, wszyscy chyba przyznamy, że wygląda niesamowicie. Jeżeli chcecie oponować, spójrzcie na poniższe wideo. Dodatkowo już zaraz rozpoczną się techniczne testy alfa, w których wezmą udział wybrani członkowie microsoftowego programu Insider. Więcej na ich temat (w tym np. termin) wraz z kolejną aktualizacją 19 września.


W Rainbow Six Siege zadebiutowała Operacja Ember Rise, przy okazji której przebudowano mapę Kanał i wprowadzno dwójkę nowych operatorów: Peruwiankę Amaru i Meksykanina Goyo.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z