Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines: Muzyka z pierwszej części wyjdzie na winylu

Witold piątek, 13 września 2019, 11:25 News

Spokojnie, wersja CD także będzie dostępna, a do tego pojawią się utwory wcześniej niepublikowane.

Kiedy fani mówią o zaletach pierwszego Bloodlines zwykle wspominają fabułę, atmosferę czy rozbudowane elementy RPG. Zwykle jednak dodają po chwili „... i muzyka też była świetna”. Nie da się zaprzeczyć, że bez soundtracku Rika Schaffera Wampir nie byłby to samą grą.

Tym smutniej wszystkim było, że przy okazji premiery (ani później) nie ukazało się żadne oficjalne wydawnictwo pozwalające posłuchać ścieżki dźwiękowej gry także bez włączania peceta. Na szczęście po prawie 15 latach w końcu się to zmieni. Należące do Sony Milan Records kilka dni temu ogłosiło, że już niedługo na rynek trafi „Vampire: The Masquerade – Bloodlines

(Original Soundtrack)” (nazwa na pewno nie pomaga w marketingu). Będzie on dostępny zarówno na CD, jak i winylach – ta druga edycja zawierać będzie także kod pozwalający ściągnąć płytę z internetu. Co ciekawe, cyfrowa lista utworów będzie dłuższa o 8 pozycji, który nigdy wcześniej nie były nigdzie publikowane. Muzyki z Bloodlines raz jeszcze posłuchamy 25 października.

Nowego wydania Soundtracku nie powinniśmy pomylić z produktem, który trafił na rynek w 2004 – w nim znaleźć mogliśmy tylko muzykę graną w barach czy klubach nocnych rozsianych po mapie gry (żeby nie było – ta płyta też jest warta uwagi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 13 września 2019, 13:19   Maciejka01
[[ISOLATED]]
piątek, 13 września 2019, 11:55   Buzyn
Świetny, klimatyczny soundtrack zasługuje na takie wydanie (Tiamat).

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z