Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines: Muzyka z pierwszej części wyjdzie na winylu

Witold przedwczoraj, 11:25 News

Spokojnie, wersja CD także będzie dostępna, a do tego pojawią się utwory wcześniej niepublikowane.

Kiedy fani mówią o zaletach pierwszego Bloodlines zwykle wspominają fabułę, atmosferę czy rozbudowane elementy RPG. Zwykle jednak dodają po chwili „... i muzyka też była świetna”. Nie da się zaprzeczyć, że bez soundtracku Rika Schaffera Wampir nie byłby to samą grą.

Tym smutniej wszystkim było, że przy okazji premiery (ani później) nie ukazało się żadne oficjalne wydawnictwo pozwalające posłuchać ścieżki dźwiękowej gry także bez włączania peceta. Na szczęście po prawie 15 latach w końcu się to zmieni. Należące do Sony Milan Records kilka dni temu ogłosiło, że już niedługo na rynek trafi „Vampire: The Masquerade – Bloodlines

(Original Soundtrack)” (nazwa na pewno nie pomaga w marketingu). Będzie on dostępny zarówno na CD, jak i winylach – ta druga edycja zawierać będzie także kod pozwalający ściągnąć płytę z internetu. Co ciekawe, cyfrowa lista utworów będzie dłuższa o 8 pozycji, który nigdy wcześniej nie były nigdzie publikowane. Muzyki z Bloodlines raz jeszcze posłuchamy 25 października.

Nowego wydania Soundtracku nie powinniśmy pomylić z produktem, który trafił na rynek w 2004 – w nim znaleźć mogliśmy tylko muzykę graną w barach czy klubach nocnych rozsianych po mapie gry (żeby nie było – ta płyta też jest warta uwagi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
przedwczoraj, 13:19   Maciejka01
[[ISOLATED]]
przedwczoraj, 11:55   Buzyn
Świetny, klimatyczny soundtrack zasługuje na takie wydanie (Tiamat).

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
5

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z