Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Nintendo Switch: Stańcie się fit z nowymi akcesoriami do konsoli [WIDEO]

Witold piątek, 13 września 2019, 9:04 News

Chcecie mieć figurę jak Mario? Wszystko w zasięgu ręki!

Zaprezentowany niedawno teaser „nowego doświadczenia*” dał nam mniej więcej pojęcie, co też szykują dla nas Japończycy. Wideo wyraźnie sugerowało, że firma chce dotrzeć do klientów, którzy przed laty zachwycili się Wii i korzystali z niego jako maszynę do ćwiczeń. Switch zaś niekoniecznie oferuje taki rodzaj aktywności i do tej pory był kierowany głównie do graczy (niezależnie od stopnia ich hardkorowości).

Koniec jednak tego leniuchowania! Nintendo zapowiedziało nie jedno, a dwa urządzenia: Ring Con oraz Leg Strap. Pochylmy głowy w szacunku do kreatywności wielkiego N, gdy przychodzi do wymyślania nazwy, i obejrzyjmy film wyjaśniający, czym właściwie przyjdzie nam się bawić.

Dobra, więc tym, co musimy zakupić, żeby dbać o formę, jest Ring Fit Adventure, do którego dodawane są wspomniane kontrolery (albo możemy też wyjść pobiegać, ale co ja tam wiem). Oczywiście szansa, że tytuł ten przebije swoją popularnością Wii Sport jest mikroskopijna, ale wszyscy, którym brakowało ruchu przed ekranem, zapewne rozważą zakup. Gra wyciśnie z nas siódme poty 18 października.

*Nie kojarzycie? Służę:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nintendo Switch,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 13 września 2019, 10:22   taz159357
A ten tytuł to chyba Yoda wam pisał :o
piątek, 13 września 2019, 9:30   GGrzebyk
W sumie fajna sprawa żeby zadbać o formę, a takie levelovanie postaci, questy itp zmotywuje osoby lubiące gry, już kiedyś sam myślałem nad podobnym konceptem gry i ja tam jestem zdania że to wypali, wiadomo - nie w Polsce - jak wszystko od Nintendo.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Nintendo Switch w Ameryce z kolejnym sprzedażowym kamieniem milowym

News
piątek, 18 października 2019

nintendo-switch-w-ameryce-z-kolejnym-sprzedazowym-kamieniem-milowym- Co znajduje nabywców szybciej od Nintendo Switcha w Europie? Nintendo Switch w Stanach i Kanadzie.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dyskusji o kale nie mogło zabraknąć Edmunda McMillena.

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
4

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z