Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Soundtrack z Cupheada króluje, Konami to niezłe zbóje

Witold czwartek, 12 września 2019, 18:00 News

W dzisiejszym odcinku: muzyka z Cupheada jest na topie, ale czy podoła powracającym czempionom: Castlevanii i Gungrave'owi? W tle zaś trwa festiwal chaosu w Overcooked 2, a zdumienie budzi fortuna Smugglera.

Muzyka w Cupheadzie jest cudowna i genialna – przyzna to chyba każdy. Mimo to z pewnym zaskoczeniem odnotowaliśmy wszyscy, że... soundtrack gry wskoczył na pierwsze miejsce listy najpopularniejszych albumów jazzowych Billboardu. Z pewnością zasłużenie, chociaż drugie miejsce zajmuje Michael Bublé – i jak tu nie wygrać z taką konkurencją.


Pamiętacie jeszcze Gungrave'a, swego czasu całkiem popularny shooter z PS2? Nadchodzi jego następca: Gungrave G.O.R.E. Będzie to trzecia część (czwarta, jeżeli liczyć wydanego niedawno Gungrave VR) nieco już pokrytej kurzem serii.


Casltevania powraca i to w 2D! Ha, wiem, że czujecie pismo nosem – w końcu piszemy o tym na marginesie. Tak więc raz jeszcze wcielimy się w Alucarda i Simona (a także garść innych postaci) i zawalczymy z armią Draculi w Castlevania: Grimoire of Souls... która wyjdzie tylko na smartfonach. Dziękuję, dobranoc.


O Overcooked 2 chciałoby się pisać non stop, problem w tym, że na ogół nie ma jak. Na szczęście już dziś ma premierę nowe rozszerzenie do najlepszej gry imprezowej na rynku. W Carnival of Chaos będziemy robić to, co robiliśmy do tej pory – wyrzucać dobre potrawy do śmietnika, mylić się w przepisach, wywoływać pożary, rzucać mięsem i obwiniać znajomych o wszelkie niepowodzenia. Ach, nie mogę się już doczekać tych kłótni.


Wydane rok temu Sea of Thieves był ciekawym, robiącym wrażeniem i godnym chwalenia... fundamentem dla przyszłej dobrej gry, która na nim kiedyś wyrośnie. Trzeba przyznać, że od premiery Rare w pocie czoła wznosi konstrukcję, stawia ściany i dekoruje ogródek, co ostatecznie sprawiło, że ich piracka gra jest warta naszej uwagi dłużej niż przez kilka godzin. Teraz zaś pojawiła się w niej kolejna spora aktualizacja: Smuggler's Fortune.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 13 września 2019, 8:36   t.U.r.
Propsy za miniaturkę :D Animaniacs Forever.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
14

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z