Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Civilization 6 dostało tryb battle royale [WIDEO]

Witold środa, 11 września 2019, 10:35 News

Czekajcie – co?

Istnieje pewna naukowa teoria, która zakłada, że jeżeli odejdziemy od komputera na wystarczająco długo, po powrocie nasza ulubiona gra będzie zaktualizowana o tryb battle royale. I to nie tylko shootery, w których coś takiego niespecjalnie wadzi (chociaż przypomnijcie sobie reakcje fanów CS:GO na pojawienie się Danger Zone), ale także wśród przedstawicieli innych gatunków – przypomnijcie sobie zresztą świetne Tetris99.

Wciąż jednak pomysł, żeby w turowej strategii działy się rzeczy rodem z PUBG-a, wydaje się dość dziwny. Ale cóż poradzić, jeżeli ewidentnie tak jest – do szóstej Cywilizacji zawitał właśnie osadzony w postapokaliptycznej scenografii tryb Red Death. Wygrywa w nim ostatnia frakcja przy życiu, a oprócz tego mamy takie klasyki jaka zbieranie przedmiotów (w tym głowic nuklearnych), czy uciekanie przed zmniejszającą się strefą zadającą obrażenia (a w bonusie do wyboru mamy jeszcze kilka frakcji różniących się oferowanymi bonusami). Nie umiecie sobie tego wyobrazić? Ja też nie mogłem, ale zwiastun wiele wyjaśnia:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 11 września 2019, 20:23   XanderMorhaime
Sam tryb w sumie fajny, bardzo mi przypadła do gustu grafika terenów po apokalipsie.
środa, 11 września 2019, 17:32   sadpanda
WTF
środa, 11 września 2019, 11:44   Puncol
Fajne, taki mad max na tury :) Zapowiada się ciekawie i dynamicznie.
środa, 11 września 2019, 10:53   Aramis
Pogoda dzisiaj taka, że sprawdziłem profilaktycznie, czy to nie początek kwietnia.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z