Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Nintendo Switch: Japończycy patentują „łamane” Joy-Cony

Witold poniedziałek, 9 września 2019, 11:10 News

Ciekawe, czy mniej awaryjne (to przyjacielska złośliwość, nie boczcie się).

Mimo że najnowszej konsoli wielkiego N trudno nie lubić (chociaż zaraz ktoś w komentarzach udowodni mi, że jest inaczej – i ja to szanuję!), co do jakości wykonania jej kontrolerów można mieć parę zastrzeżeń. Na tyle poważnych, że niektórzy z tego powodu postanowili nawet niedawno pozwać firmę. Wciąż jednak sam ich projekt zdaje się większości graczy pasować (chociaż wybaczcie, co Pro Controller, to Pro Controller) i raczej trudno sobie wyobrazić, czym można by je zastąpić.

Ewidentnie inaczej myśli samo Nintendo, które nie przestaje kombinować z metodami sterowania na Switchu. Już zaraz, bo 12 września, mamy poznać „nowe doświadczenie” związane z konsolą giganta*, ale wygląda na to, że potencjalnie w przyszłości czekają nas kolejne „ekspiriensy”. W japońskim urzędzie patentowym firma złożyła bowiem patent nowych Joy-Conów z „zawiasami” (łamanych? Wyginanych?) – zobaczcie sami, jak się prezentują:

Jak zawsze w przypadku patentów musimy pamiętać, że fakt złożenia takiego wcale nie musi zaowocować powstaniem przedstawianego urządzenia. Nintendo może sobie po prostu zabezpieczać opcje na przyszłość lub wstępnie rozważać ten pomysł, a w przyszłość go porzucić. Pytanie również, czy w ogóle potrzebujemy takich dość nietypowych Joy-Conów.

* Nie wiecie, o co chodzi? Rzućcie okiem na to i poczujcie się zmieszani:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nintendo Switch,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 9 września 2019, 14:13   ravvcio
Mogliby opatentować porządne analogi
poniedziałek, 9 września 2019, 13:15   mrozman
Ten drugi, wyginany pad - Hrabia Dooku lubi to :D
poniedziałek, 9 września 2019, 11:18   Kuba3003
Cóż, pady są odpowiednio wyprofilowane, a switch płaski, więc może być wygodniej. Mniejsza, wolę Wieśka na pc, a do Mario mi telefon wystarczy lub stara ps1

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Nintendo Switch w Ameryce z kolejnym sprzedażowym kamieniem milowym

News
piątek, 18 października 2019

nintendo-switch-w-ameryce-z-kolejnym-sprzedazowym-kamieniem-milowym- Co znajduje nabywców szybciej od Nintendo Switcha w Europie? Nintendo Switch w Stanach i Kanadzie.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W 1997 czterech erpegowych pasjonatów z niemieckiego Essen znudziło się pracą nad symulatorami ekonomicznymi. Już od roku szlifowali pomysł na trójwymiarowe RPG fantasy pod tytułem Orpheus i uznali, że najwyższy czas powołać wizję gry do życia. Dziś ich Orfeusza zna chyba każdy polski gracz, choć pod nieco inną nazwą.

Komentarzy:
8

Myśl na dziś: Najpotężniejszą organizacją świata są idioci. Wszędzie mają swoich ludzi.

Komentarzy:
0

Zamarzyło się wam kiedyś Eve Online z mieczami, muszkietami i magią? To świetnie się składa, bo tak chyba najkrócej można opisać nadchodzącego MMORPG Amazon Game Studios.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z