Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World of Warcraft Classic: Możemy przenieść się z najbardziej zatłoczonych serwerów

Witold piątek, 6 września 2019, 9:06 News
pc

Czy ostatecznie rozwiąże to problem kolejek?

Blizzard z pewnością nie może narzekać (przynajmniej na razie) na popularność swojej najnowszej, – przy tym wcale nie nowej – gry. Z drugiej strony – z pewnością my mamy nieco powodów, by ponarzekać na Blizzarda. Kilkunastogodzinne kolejki do logowania niekoniecznie pomagają efektywnie wykorzystać opłacony abonament i chociaż w tej chwili sytuacja jest dużo lepsza (w najgorszym momencie czeka się ok. 3h), wciąż jest daleka od ideału.

Developerzy od dnia premiery otworzyli już całą górę nowych serwerów, ale to nie rozwiązywało problemu pierwszych realmów, których gracze nie chcieli opuścić – czy to z powodu grających tam znajomych, czy to z powodu zajętego nicku (wiecie, upolować Gandalfa w grze MMO, to jak wygrać w totka), czy w końcu z powodu postępów, jakie zdążyli już osiągnąć. Na szczęście Blizzard zdecydował się w końcu na ruch, na których zdecydować powinien się jeszcze przed wypuszczeniem gry: osoby z najbardziej zatłoczonych serwerów mogą przenieść swoją postać na inne, dopiero co stworzone. Dodatkowo owe realmy są zablokowane dla wszystkich innych przez jeden dzień, abyśmy mieli pewność, że nasza ksywka nie będzie zajęta.

Firma zapowiedziała jednak, że opcja darmowej migracji będzie dostępna tylko przez ograniczony czas (aż do zapełnienia się docelowych serwerów) i może być wyłączona w każdej chwili – doradzany jest więc pośpiech. Dzisiaj wieczorem nowe realmy mają być też otwarte dla wszystkich pozostałych chętnych. Sam proces przenoszenia postaci może potrwać kilka godzin, a gracze donoszą, że i tak jest z nim nieco problemów. Zdecydować o przeprowadzce naszego bohatera możemy w czasie stania w kolejce lub klikając na ikonkę sklepu na ekranie wyboru postaci.

Poniżej możecie zobaczyć, z jakich serwerów na jakie mogą migrować nasze postaci.

  • Shazzrah →Dragonfang
  • Golemagg → Dragonfang
  • Firemaw → Earthshaker
  • Gehennas → Earthshaker
  • Mograine → Judgement
  • Razorgore → Bloodfang
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 6 września 2019, 8:59   taz159357
Przenieść się teraz by po pierwszej fali znudzenia grać na pustym serwerze. Nawet mądrze, później te osoby zapłacą to 10-15€ za powrót na stary realm.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
23

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Myśl na dziś: Lepiej późno niż wcale!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z