Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World of Warcraft Classic: Możemy przenieść się z najbardziej zatłoczonych serwerów

Witold piątek, 6 września 2019, 9:06 News
pc

Czy ostatecznie rozwiąże to problem kolejek?

Blizzard z pewnością nie może narzekać (przynajmniej na razie) na popularność swojej najnowszej, – przy tym wcale nie nowej – gry. Z drugiej strony – z pewnością my mamy nieco powodów, by ponarzekać na Blizzarda. Kilkunastogodzinne kolejki do logowania niekoniecznie pomagają efektywnie wykorzystać opłacony abonament i chociaż w tej chwili sytuacja jest dużo lepsza (w najgorszym momencie czeka się ok. 3h), wciąż jest daleka od ideału.

Developerzy od dnia premiery otworzyli już całą górę nowych serwerów, ale to nie rozwiązywało problemu pierwszych realmów, których gracze nie chcieli opuścić – czy to z powodu grających tam znajomych, czy to z powodu zajętego nicku (wiecie, upolować Gandalfa w grze MMO, to jak wygrać w totka), czy w końcu z powodu postępów, jakie zdążyli już osiągnąć. Na szczęście Blizzard zdecydował się w końcu na ruch, na których zdecydować powinien się jeszcze przed wypuszczeniem gry: osoby z najbardziej zatłoczonych serwerów mogą przenieść swoją postać na inne, dopiero co stworzone. Dodatkowo owe realmy są zablokowane dla wszystkich innych przez jeden dzień, abyśmy mieli pewność, że nasza ksywka nie będzie zajęta.

Firma zapowiedziała jednak, że opcja darmowej migracji będzie dostępna tylko przez ograniczony czas (aż do zapełnienia się docelowych serwerów) i może być wyłączona w każdej chwili – doradzany jest więc pośpiech. Dzisiaj wieczorem nowe realmy mają być też otwarte dla wszystkich pozostałych chętnych. Sam proces przenoszenia postaci może potrwać kilka godzin, a gracze donoszą, że i tak jest z nim nieco problemów. Zdecydować o przeprowadzce naszego bohatera możemy w czasie stania w kolejce lub klikając na ikonkę sklepu na ekranie wyboru postaci.

Poniżej możecie zobaczyć, z jakich serwerów na jakie mogą migrować nasze postaci.

  • Shazzrah →Dragonfang
  • Golemagg → Dragonfang
  • Firemaw → Earthshaker
  • Gehennas → Earthshaker
  • Mograine → Judgement
  • Razorgore → Bloodfang
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 6 września 2019, 8:59   taz159357
Przenieść się teraz by po pierwszej fali znudzenia grać na pustym serwerze. Nawet mądrze, później te osoby zapłacą to 10-15€ za powrót na stary realm.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z