Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Journey to the Savage Planet: Kooperacja w szalonym świecie i data premiery [WIDEO]

Witold wtorek, 20 sierpnia 2019, 14:28 News

Ktoś ma ochotę na No Man's Sky na wesoło?

Jakiś czas temu część pracowników Ubisoftu „wzięła się i odeszła”, zakładając swoje własne studio niezależne – Typhoon Studios. Ich pierwszy projekt, Journey to the Savage Planet, celuje w graczy, którzy zakochali się w ostatnich latach w przeróżnych survivalach, a przy tym brakuje im w naszej branży nieco humoru.

Alex Hutchinson (m.in. główny projektant przy Spore, co trochę widać) zachęca nas więc w nowym zwiastunie, abyśmy mierzyli się z przyjaźnie nieprzyjaznym światem wspólnie z drugą osobą.

Journey to the Savage Planet zabierze w podróż nasze pecety, PS4 i Xboksy One 28 stycznia 2020.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z