Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Anno 1800: Dwa nowe dodatki oraz darmowy tydzień [WIDEO]

Witold wtorek, 20 sierpnia 2019, 10:21 News
PC

A także darmowa aktualizacja z systemem dnia i nocy.

Strategie ekonomiczne i przeróżnej maści symulatory budowania miasta czy innego przedsiębiorstwa mają się zaskakująco dobrze. W końcu w przyszłym roku doczekamy się nowych Settlersów, podczas Gamescomu zapowiedziano już nową Startopię (najważniejsza informacja od lat) czy kolejne Port Royale. Ale nie wypada przecież zapominać o grach, które już są na rynku od jakiego czasu.

Ubisoft doskonale o nich pamięta i już niedługo dostarczy fanom Anno kilka powodów do wydania pieniędzy. Dostaniemy więc dwa nowe rozszerzenia (które staną obok obecnego już od 30 lipca Sunken Treasures): Botanicę (10 września) oraz The Passage (zimą). Szczególnie to drugie jest ciekawe, bo zabierze nas w arktyczne rejony. Dodatkowo w produkcji również 10 września w ramach darmowego patcha pojawi się cykl dnia i nocy. 

Dodatkowo w Anno 1800 od wczoraj trwa darmowy tydzień (tylko na Uplayu) – zakończy się on 25 sierpnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 20 sierpnia 2019, 22:04   Kalystos
Nie darmowy tydzień, tylko tygodniowa wersja demo.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z