Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Little Nightmares 2 – Koszmary z dzieciństwa powracają [WIDEO]

Witold poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 20:33 News

I głowy pod kartonowymi pudełkami. Wcale niedziwne.

Wiele osób się na pewno ucieszyło na wieść o powstającej kontynuacji. Ale równie wiele będzie miało problemy ze snem po obejrzeniu jej zwiastuna.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 20:48   Gavriel6
Może jak Tarsier zarobi na tych małych projektach, to reaktywują Project: Metronome, bo ewidentnie był to pewien motyw przewodni ich studia, bardzo mocno chcieli ten projekt ukończyć i obydwie części koszmarków mają taki sam art style, nawet dużo bardziej mroczniejszy, niż oryginalne koncepty w Metronome, kto wie, może kiedyś...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
5

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z