Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPokémon GO: Policja przyłapała gracza używającego ośmiu telefonów jednocześnie [WIDEO]

Kaladin sobota, 17 sierpnia 2019, 16:34 News

Hmmm, a skoro już o Kieszonkowych Potworach mowa...

To nie był zwykły dzień dla oficera Kyle'a Smitha z amerykańskiego stanu Waszyngton. Jadąc jedną z autostrad spostrzegł stojący na poboczu samochód. Zaniepokojony policjant zatrzymał się i zapytał, czy kierowca nie potrzebuje pomocy. Jakież musiało być jego zdziwienie, kiedy zorientował się, że mężczyzna zajęty jest łapaniem jednego Pokémona... na ośmiu telefonach jednocześnie.

Okazało się, że kierujący pojazdem wyciął sobie w piance przemysłowej osiem otworów, w których umieścił swoje telefony. Dzięki czemu mógł samotnie, np. walczyć na raidach i łapać stworki. Jak informuje biuro prasowe miejscowej policji, kierowca nie otrzymał mandatu. Należałby mu się on w wypadku, gdyby grając, jechał samochodem. Ponieważ samochód stał na poboczu, jego właściciel otrzymał jedynie pouczenie, ponieważ zatrzymywanie się na autostradach dozwolone jest tylko w nagłych wypadkach. I, niestety, nie należy do nich łapanie Rayquazy.

A skoro już jesteśmy przy temacie Pokémon GO. W grze wkrótce rozpocznie się Wodny Festiwal, który trwać będzie od 23 do 29 sierpnia. Spodziewajcie się zwiększonego spawnu wodnych stworów, nowych ataków i kolejnych wariantów shiny (Carvanhy oraz Barboacha). A 28 sierpnia, na jedną, specjalną godzinę, na rajdach pojawi się psychiczne trio z Sinnoh: Uxie, Azelf i Mesprit.

A jeżeli jesteście fanami Pokémonowej karcianki, to ucieszą was wieści o kolejnych zmianach, jakie czekają PTCG. Podczas Pokémon World Championships zaprezentowano zwiastun nowej serii kart. Po kartonikach ze znakami EX, GX, Tag Team przyszedł czas na "eVolucję" – kolejnym mechanizmem wprowadzonym do gry, będą karty ze znaczkiem V. Nie wiadomo jeszcze jaka mechanika będzie za nim stać, ale zwiastun robi wrażenie:

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Pokemony,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 8:37   FreddieMercury
No to gratulacje za pomysłowości. Choć to powinno nazywać się choroba psycheicNa
niedziela, 18 sierpnia 2019, 8:00   Moooras
A myślałem, że okażą się być kradzione.
sobota, 17 sierpnia 2019, 23:57   Airoder
News dnia.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
12

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
2

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z