Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

The Bard´s Tale: Oryginalna trylogia w Xbox Game Pass

Witold środa, 14 sierpnia 2019, 10:45 News

Świetna okazja by poczuć się znów młodym (lub wręcz przeciwnie – nieco starym).

Odświeżone przed rokiem wersje ulubionych gier wszystkich bardów z pewnością ucieszyły każdego fana serii. Emocji było tym więcej, że przyszłość remastera nie była wcale taka pewna nawet na krótko przed premierą. Ostatecznie zbiór klasycznych odsłon (tzn. bez The Bard's Tale z 2004) trafił do pecetowych sklepów równo rok temu i pozwolił zobaczyć młodzikom, jak to się drzewiej (tj. w końcówce lat 80.) robiło erpegi.

Teraz i konsolowcy będą mogli w końcu poznać legendarne opowieści barda. Tzn. nie wszyscy, ponieważ Microsoft (od niedawna właściciel studia inXile, twórców cyklu) postanowił wypuścić trylogię tylko na swojej konsoli. Możemy ją rzecz jasna kupić po bożemu (za 55 zł), ale użytkownicy Xbox Game Passa znajdą ją od teraz w ofercie usługi. Jeżeli akurat opłacacie ten abonament, warto sprawdzić (zwłaszcza, że można w nią wtedy grać również na pecetach).

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z