Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Just Cause 4: Danger Rising – Kto pierwszy się podda, Rico czy Agencja? [WIDEO]

Witold piątek, 9 sierpnia 2019, 8:57 News

Jedno jest pewne: nie zabraknie wybuchów i... deskolotki?

Ostatnia część przygód Rico Rodigueza nie zachwyciła może fanów serii tak jak jej poprzedniczka, ale z pewnością złą grą nie była. Chociaż np. potencjał zjawisk pogodowych (jeżeli tak delikatnym słowem możemy określić tornado) nie został wykorzystany, tytuł wciąż mógł zaoferować to, czego wymagamy od Just Cause: nieprzeciętnej w skali rozwałki.

Na pewno więc wszystkich fanów niekontrolowanego (ale stylowego) zniszczenia ucieszy zapowiedź trzeciego już rozszerzenia do tej produkcji: Danger Rising. W nim to Rico zawalczy z chcącą go zlikwidować Agencją (a w jej arsenale znalazło się miejsce dla sporych rozmiarów łodzi podwodnej). Dodatek wprowadzi 8 nowych misji, a także świeże narzędzia zniszczenia w postaci kolejnych broni i pojazdów – na czele z latającym Hoverboardem

Just Cause 4: Danger Rising w sklepach pojawi się 5 września, ale posiadacze złotej edycji i przepustki sezonowej zagrają już 29 sierpnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z