Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

GNOG: Tym razem sklep Epica za darmo wyjawi wam, co siedzi w głowach zabawek [WIDEO]

Cursian czwartek, 8 sierpnia 2019, 19:00 News

Podpowiedź: dużo kolorów, jeszcze więcej bałaganu.

W kwestii psychologii zabawek autorytetem było dotychczas Toy Story, ale najnowsze badania sugerują, że być może wcale nie w głowach im tańce, śpiewy i bieganie za uciekającymi dzieciakami. GNOG twierdzi, że wnętrza ich plastikowych łepetynek to jeden wielki, kolorowy chaos. Możecie się o tym zresztą przekonać sami, bo do 15 sierpnia na Epic Games Store grę można odebrać za darmo. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Ja się w toto w ogóle gra? Każda zabawka stanowi coś w rodzaju pokoju z zagadkami logicznymi. Tu trzeba coś przesunąć, tam dokręcić żaróweczkę, a jeszcze gdzie indziej wcisnąć przycisk. Z czasem staje się to oczywiście odrobinę bardziej wymagające, a dodatkowy plus stanowi fakt, że chętni (i dysponujący odpowiednim sprzętem) mogą zaliczyć całość w VR.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z