Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dragon Ball FighterZ: Janemba kolejną grywalną postacią [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 16:28 News

Szczęśliwie(?) nie w swej podstawowej formie.

Jeśli po darmowym weekendzie z Dragon Ball FighterZ zdecydowaliście się zostać z grą na dłużej, a podstawowy skład to dla was za mało, już 8 sierpnia będziecie mogli przejąć władzę nad nowym wojownikiem. Oczywiście stanie się tak wyłącznie, jeśli posiadacie wycenioną na 100 zł przepustkę na drugi sezon (zawiera łącznie 6 bohaterów) lub kupicie go sobie oddzielnie.

Nasz najnowszy debiutant to Janemba: demon i personifikacja zła. W grze wystąpi w swej zaawansowanej formie i jest to raczej pozytywna wiadomość, bo nie znalazłoby się pewnie zbyt wielu chętnych, by grać wielką kluską, którą przez chwilę da się zresztą dostrzec na poniższym zwiastunie (0:33). W dalszej perspektywie w nasze ręce trafi też SSGSS Gogeta.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 21:28   cravencod
Janemba musi być z dubbingiem Jacka Braciaka! xD

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z