Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

No Man´s Sky: Beyond z datą premiery [WIDEO]

Witold piątek, 2 sierpnia 2019, 15:49 News
PC

Niedługo otworzy się „najbardziej ambitny rozdział w historii gry”.

Tytuł Hello Games już się w swoim cyfrowym życiu nasłuchał na swój temat wiele. Na szczęście po premierowym falstarcie twórcy wzięli się ostro do roboty i przez kolejne miesiące poprawiali w No Man's Sky chyba wszystko, co można było poprawić. Od premiery rozszerzenia (darmowego) NEXT chyba nikt nie może za bardzo narzekać na tę produkcję.

Przyszłość także rysuje się obiecująco, a to za sprawą aktualizacji Beyond, która adresowana jest przede wszystkim do fanów multiplayera. Sean Murray w nowym wpisie na developerskim blogu ogłosił, że rozszerzenie owo jest tak naprawdę trzema większymi update'ami zapakowanymi jako całość. Jak to ujął:

Te zmiany są mieszanką funkcji, o których marzyliśmy od jakiegoś czasu oraz reakcji na oglądanie ludzi grających od czasu wydania NEXT.

Zaznaczył też, że najlepszymi momentami dla wielu osób jest napotkanie innych podróżników czy śladów ich obecności na rozrzuconych w galaktyce planetach. Zastrzega jednak, że pomimo rozwinięcia aspektu multiplayerowego, No Man's Sky nie stanie się MMO i pozostanie darmowe dla wszystkich, bez abonamentu czy mikropłatności. Zdradził również, że VR-owcy będą bawić się razem z bardziej tradycyjnymi graczami. Na koniec podsumował całe omawiane rozszerzenie:

Beyond będzie naszym najambitniejszym rozdziałem do tej pory i czymś, nad czym pracowaliśmy absurdalnie ciężko. Będziemy nadal w ten sposób wspierać No Man's Sky w przewidywalnej przyszłości.

A, zapomniałbym, podał jeszcze datę premiery Beyond:

Byle więc do 14 sierpnia – grzejcie silniki statków!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 4 sierpnia 2019, 2:34   tomczan
Jest nawet lepiej @silvver, mimo niewypału podczas premiery, twórcy nie poddali się i starają się cały czas by grę poprawiać. Od kilku patchy jest to gra grywalna, bardzo grywalna :D Zresztą zerknijcie na ostatnie oceny na steam, jak i stosunek łapek w dół i w górę na filmikach pokazujących nowości kolejnych aktualizacji. Co jak co, ale postarali się by poprawić swój wizerunek dając produkt wreszcie taki jaki ludzie oczekiwali na premierę.
sobota, 3 sierpnia 2019, 17:42   lAtarenl
A Scam Citizen dalej je klej.
sobota, 3 sierpnia 2019, 9:52   silvver
@ho13k mówisz o sytuacji z ponad 2 lat temu. Teraz można było ją kupić po 50-70 pln i jest ponoć całkiem dobrze. Smród pozostał, jednak cieszy, że nie porzucają gry tylko cały czas coś dodają i poprawiają.
sobota, 3 sierpnia 2019, 9:05   ho13k
Silvver, tak bogate jak ich gra sprzedawana w cenie produktu AAA... Oczywiście cena nie była uzasadniona zawartością samej gry (o czym twórcy doskonale wiedzieli), ale za to sporo nakłamali w zapowiedziach i udzielanych wywiadach. Ja już nie chcę produktów od kłamczuszka i oszusta Seana Murray. Dzięki.
piątek, 2 sierpnia 2019, 21:57   silvver
Bogate to wideo, nie ma co.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dyskusji o kale nie mogło zabraknąć Edmunda McMillena.

Komentarzy:
0

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
4

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z